Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr! Megoldás?

Pattanásos bőr! Megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon pattanásos a hátam, meg elől a mellemnél.

Az arcom nem. Mit csináljak vele? Nem tudom az estélyi ruhámat sem felvenni(bál lesz) mert nagyon csúnya-undorító és be van gyulladva. Boleróval kell felvennem. Strandra sem mentem el a nyáron mert csúnya. Bőrgyógyász fel tud írni olyan krémet, ami elmulasztja, mondjátok hogy van ilyen készítmény?! ugye van?! 15/L



2013. jan. 6. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam, hogy van rajtam kb. 10-12kg felesleg. Ha azt leadom, akkor elmúlhat? (értem ezalatt, hogy ettől lehet?)

168cm/70kg.

2013. jan. 6. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:
A súlyfeleslegnek nagy köze nincs hozzá, de ha leadod mozgással akkor jobb lesz, mivel a káros anyagok mozgásnál szabadulnak fel, így a bőrödből is. de ha a súlyfelesleged miatt jobban izzadsz akkor gyakrabban kell tusolnod kecsketejes szappannal és nem himi-humi tesco-s tusfürdővel ;) jó ez csak egy példa de nem a márka számít....tényleg jobb ha azzal fogod tisztítani a bőröd és nem árt ha tusi-val csinálod az még jobban kiszedi a koszt :) a bál pedig nem tudom mikor lesz de akinek szép akarsz lenni, annak egy szabadidőben is mesés lennél ;)
2013. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jójóó..de magamnak még fontosabb hogy tetszek :)

Úgyhogy leadom majd azta párkilót a tél vége felé elkezdem (ilyen hidegbe nem kellemes kint futni)

Egyébként baba tusfürdőt használok. Meg ilyen dörzsis bigyót mellét.

2013. jan. 6. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, a súlyfeleslegnek nincs hozzá köze, csak a zsírnak meg a cukornak amit beviszel.

Egy pattanásom sincs amióta normálisan kajálok.

2013. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus által ajánlott terékeket hazsnálj először ha az nem segít enj el bőrgyógyászhoz.
2013. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!