Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merhetem a fodrászra bízni...

Merhetem a fodrászra bízni hajvágásnál a fazont?

Figyelt kérdés

Mell alá érő, sötétbarna, hullámos/göndör hajam van.

Ha hajszárítóval szárítom, olyan nagy lesz, mint egy oroszlán sörénye, és egyenes/hullámos között.

Ha magától hagyom megszáradni, akkor a hullámos/göndör között van, és néha lelapul. Az se mindegy, hogy teszek-e rá balzsamot. Ha teszek, akkor olyan, mintha be lett volna csavarva hajcsavarókkal.

NAgyon száraz, seprű hatású.

Sajnos sokat vasaltam, aminek hatására eltöredezett, láthatóan kevesebb lett. Ráadásul régen heti egyszer monstam, utána kétszer, mostmár háromszor.

NEm tudom, hogy mit kellene kezdeni vele. A fazonnal, az ápolással, semmivel se. Szerintetek ha teljes mértékben a fodrászra bízom, az jó? Eléggé jó fodrász. Vagy azért valamilyen elképzelésnek kellene lennie?

Volt egy "álomhaj", amit szerettem volna vágatni, de szerintem nem állna jól hajtípusom miatt.

Így viszont fogalmam sincs, mert hol ilyen, hol olyan.

Vagy van olyan fazon, ami mindehogy jól áll?


2013. máj. 28. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nézegess képeket, hogy milyen fazonok tetszenek és mutasd meg a képeket a fodrásznak is. szerintem fiatalabbhoz menj. ha kifogsz egy olyat aki kreatív és kompromisszum kész akkor jó fazont fog vágni.
2013. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2013. máj. 28. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, ha a fodrász és vendége ismerik egymást, tehát tudja a szakember, hogy mit csinálhat. Egy vadidegennél sokkal nehezebb megállapítani elsőre, milyen frizura illik hozzá. A hajnak nem csak az archoz, testalkathoz kell passzolni, hanem az egyéniséghez is. Ja, és az is nagyon fontos, ki mennyire ügyes, otthon hogyan tudja a haját kezelni. Aki semennyire, annak nem lehet olyat csinálni, amivel foglalkozni kell.

Egy jó fodrász kikérdez a hajápolási-mosási-szárítási szokásaidról, az ízlésedről, hogy képben legyen. Aztán elmondja az ötleteit, és megbeszéli veled, és ha te rábólintasz, akkor nekiáll. :)

2013. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!