Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek segít a hajamon...

Szerintetek segít a hajamon ha minden nap bekenem hajhullás elleni olajjal és megmosom? Mármint a gyorsabb eredmény érdekében.

Figyelt kérdés
Teljesen tönkrement a hajam,nem tudok vele mit csinálni. Eltört a vége és az olló sem segített. Hiába vágtam le 3 hétig tűnt egészségesnek, most ugyanolyan csúnya. Hullik is nagyon. Próbáltam a Forcapilt, ricinust,kókuszolajat,fejmasszázst,sok folyadékot,szilikonmentes hajápolókat, hajvégápolókat,Bánfi hajszeszt,das gesunde plust,tényleg mindent... De semmi nem segített, nem is nőtt semmit. Szerintetek mit tegyek?
2013. máj. 29. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől ment tönkre?
2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi mindent kipróbáltál már, akkor még egy próbálkozást megér. De a helyedben én felkeresnék valami szakembert aki ilyesmikkel foglalkozik. Bőrgyógyász is talán tud vele valamit kezdeni.
2013. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A minden napos hajmosás nagyon nem tesz jót sem a hajadnak, sem a fejbőrödnek. Használj az olaj helyett olyan hajszeszt, amit nem kell kiöblíteni, pl Herba Vita hajhulláselleni hajszeszt, Balea coffeines hajszeszt.

A külső táplálás mellett a belső táplálkozásra is figyelni kell. Minimum 2,5-3 liter folyadék, egyél sok kölest, lenmagot, igyál csalánteát, sok-sok zöldséget és gyümölcsöt.

2013. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől mehetett tönkre. Illetve van egy tippem. Szeptemberben csináltattam egy brazil keratinos hajkiegyenesítést, ami elvileg még jót is tesz a hajnak... Hát szerintem nekem attól ment tönkre:S Mert egyébként meg tényleg mindig figyeltem rá és ápoltam. Nem vasalom,nem szárítom,semmi olyat nem csinálok ami árthatna neki.
2013. máj. 29. 11:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Alpecin koffeines samponnal mosom pár hete,az is jó elvileg..
2013. máj. 29. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a Brasil Cacau Foramaldehidet tartalmaz, ne csodál, hogy ilyen a hajad.

Napi szinten nem jó az áplás, het 2-3at javaslok.

2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szuper,ezt nem tudtam... akkor konkrétan azért fizettem ki egy csomó pénzt,hogy tönkremenjen a hajam,mert az egyenesség is elmúlt 1 hét után. Sose fog így rendbe jönni:(
2013. máj. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!