Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestés mennyiben károsítj...

A hajfestés mennyiben károsítja a hajat? Igaz, hogy jobban hullik tőle az ember haja?

Figyelt kérdés
Alapból hullik a hajam, és ha befestem, akkor jobban fog hullani? Mit tegyek? (a mostani hajhullás ellen is)

2013. máj. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ hogy milyen festéket használsz

nekem volt olyan amitől nagyon csúnyán hullott,de amit most használok az nem károsítja a hajamat

amúgy használj koffeines samponokat,hetente 1-2egyél egy kevés élesztőt,nekem segített

2013. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó minőségű festéktől nem fog hullani a hajad és ha betartod később a tőfestés szabályait még töredezni se fog.
2013. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éves koromtól őszülök, anyám, nagynéném is festeti a haját a 20-as éveitől emiatt, ennek ellenére sok hajunk van. Ha hullik, nem a hajfestéstől fog (mondjuk ne feketére festesd, mert attól elképzelhető a hullás, ha pocsék a festék), szedjél mindenképpen hajvitamint, vagy vizsgáltasd ki magad. Egyébként nekem is megjegyzi mindig a fodrász, hogy hullik a hajam, hozzá járok 6 éve, ha tényleg úgy hullana, ahogy ő mondaná, már nem lenne hajam.
2013. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tizensok éve festem, szőkítem a hajam, sose hullott tőle. Más dolgok miatt már hullott mondjuk, de a Herbavita hajszesz megoldotta a gondot.
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!