Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya, ha nem használok...

Csúnya, ha nem használok alapozót, csak hidratáló krémet ezentúl? Milyen krémet használjak?

Figyelt kérdés

Kb 14 éves korom óta (azaz 5 éve) alapozom az arcom, mert sok rajta az anyajegy és egyenetlen színű. Azonban már nem marad meg rajta, mert annyira száraz és fullasztónak érzem egyszerűen a sminket magamon, alig várom mindig, hogy lemossam. Anyu szerint nem néz ki jól, hogy nem használok alapozót, mert sápadt vagyok így, de egyszerűen elegem van a sminkből, hogy mindig foltos lesz, meg elkenődik, meg szárítja a bőröm.


Tanácsot szeretnék kérni, hogy NAGYON SZÁRAZ, EGYENETLEN SZÍNŰ, FEHÉR bőrre milyen jó hidratáló krémet vegyek, amitől szép lesz a bőröm és nem túl matt? Lehetőleg 2500 Ft alatt szeretnék venni.


2013. máj. 29. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak is sok esze van,hogy ilyeneket mond. Az alapozó nem tesz jót a bőrnek.
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te most komolyan azért írtál ide, hogy szidd anyámat és ezt megoszd velem? Ha nem tudsz választ adni, akkor minek kell egyáltalán írni?
2013. máj. 29. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem káros a jó minőségű alapozó, sőt van amelyik hidratál is..

Kozmetikustól lenne érdemes megkérdezni, mit ajánlana a te bőrtípusodra. Én Belicot használok, viszonylag drágább biokozmetikum, nekem maximálisan bevált.

Fontos lenne még odafigyelned arra, hogy megfelelő folyadékot iszol és zöldséget gyümölcsöt eszel, változatos étrend.

2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilcsinek vannak még jó termékei.
2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Majd biztos visszatérek az alapozóra valamikor, de most már csak akkor, ha nagyon muszáj, nem minden napra. Elég fehér a bőröm, nincsenek pattanásaim, bőrhibák és a kozmetikus is mondta, hogy erre a babaarcra nem kéne festék, mert elkezd majd öregedni.

Most meg jól kiszáradt, valahogy meg kell szépíteni, helyrehozni, hogy smink nélkül is szép legyen, mert nem akarok majd 20 évesen úgy kinézni, mint valami 40 éves.

2013. máj. 29. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:

Na bocsi, amúgy nem úgy értem, hogy egy 40 éves öreg, mert sokan jobban néznek ki, mint a tizenévesek, csak értitek..pl. csomóan szétszolizzák a fejüket, mert a barna bőr mennyire szexi, meg legyen tökéletesen lesminkelve az arc mindennap, mert anélkül úgy gondolják, nem szépek és ez egy idő után kiül az arcra, még ha fiatal is.

Én is kezdtem elkövetni ezt a hibát, hogy nem megyek ki lealapozott és szétsminkelt arc nélkül az utcára, de most már elegem van ebből, teljesen elvesznek az igazi arcvonásaim.

2013. máj. 29. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arcradírt, éjszakai krémet (most yves rocher) használok, ez helyrehozta a bőröm. Jó, hogy már nem nagyon használsz alapozót, fiatal még a bőröd! :) Én most huszonévesen kezdtem, de azóta erősebben kell hidratálni...
2013. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! a garniernek és az avonnak is vannak szinezett hidratálókrémei,azok szerintem jók és nem is drágák. találsz a bőrtipusodnak megfelelőt ezekből a termékekből.
2013. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!