Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon hullik a...

Segítség! Nagyon hullik a hajam 16 évesen. Meg vagyok ijedve, mitől lehet? ) :

Figyelt kérdés

Mosás után sokkal több jön, ahogy végighúzom a kezem rajta, csomósan több szál is kijön.

Általában is, amikor megfogom egybe a hajam, végig húzom a kezem rajta, több szál is kijön.

Eddig nem vettem észre, csak kb 2 hete tűnt fel! Segítség:S


2013. máj. 29. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy lelki probléma is lehet az ok, és én elég sokat stresszelek mostanában.Akkor erre mi a megoldás?
2013. máj. 29. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy olyan orvost, aki hormonokkal foglalkozik, biztos, hogy fog tudni segíteni neked.
2013. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és itt nem volt már valakinek hasonló helyzete?

Mindenhova odaragad a hajam,ahol voltam. :(

2013. máj. 29. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a hormonokra tudnák tippelni. nameg a stresszre. vagy szerintem még az is lehetséges, hogy ha télen nem húztál sapkát, akkor azért hullik, 'megfázott a fejbőröd' vagy hogy mondjam :D azért is szokott hullani 1-2 embernek
2013. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ORVOS ! ő továbbküldhet vérvételre, ott kiderül van-e esetleg pl vashiányod, vagy tovább küld nőgyógyászhoz, mert gyanús a hormon probléma is.

Minél hamarabb menj el az orvoshoz, mert annál hamarabb megtalálhatják az okát.


A stresszre még annyit mondanék, hogy manapság már mindenki stresszel, nem is gyengén, így erre ma már egy átlagos hajhullást nem igazán lehet fogni.

2013. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenképpen! Lehet belső, hormonális eredetű is. De az is lehet, hogy egy új sampon vagy kondicionáló, vagy a stressz okozza. De ezt nem lehet addig pontosan megmondani, amíg nem nem vizsgáltatod ki!
2013. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj orvoshoz, okozhatja betegség stressz, de a leggyakoribb ok a vitamin hiány, lehet direkt erre kapni patikában készítményeket, amik összeválogatott mindenféle vitaminokat tartalmaznak. Elég jók és a körmeid is szépek lesznek tőle :)
2013. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!