Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőrt el lehet tüntetn...

A narancsbőrt el lehet tüntetni vagy ez is olyan mítosz mint pl. krémekkel eltüntetni a ráncokat vagy a töredezett hajat?

Figyelt kérdés

nem vagyok otthon ebben a témában, de itt a nyár, és szembesülnöm kellett azzal, hogy narancsbőrös a combom. lehet ezen krémekkel segíteni vagy csak tisztítókúrával?

L/15



2013. máj. 31. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is narancsbőrös. Akkor múlt el, amikor pár hónapig hétfőtől péntekig mindennap kb 20 km-t kerékpároztam.

Amint abbahagytam a rendszeres kerékpározást, visszatért.

2013. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Izzadással. = sport, szauna

Az méreganyag felhalmozódás, ki kell tisztítani és vigyázni hogy ne töltődjön vissza.

2013. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!rendszeresen sportolok heti 3-szor, és mégis megjelent. mi segíthet még a torna mellett?
2013. jún. 2. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy méreganyagokat viszel be, pl:cigi, rossz minőségű kávé, -tea, -víz,

mesterséges anyagok: édesítőszer, tartósítószer, színezékek, mesterséges adalékanyagok

stressz


Ezeket az anyagokat nem tudja a szervezeted kiüríteni és felhalmozza a zsírszövetekben. Lehet valamelyik kiválasztó szerved sem működik jól(máj, vese.. )

Van olyan hogy nem képes ezeket az anyagokat eltávolítani magától a szervezeted és rá kell kényszerítened, pl izzadással, amikor méreganyagokat távolít el a szervezet a bőrön keresztül. Egyik legjobb és kellemesebb módja ennek a szauna-akár finn akár infra szauna. és persze a sport, de sport mellett is megjelenhet...

2013. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!