Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » TEAFASZAPPAN segített valakine...

TEAFASZAPPAN segített valakinek a hegek / pattanások eltüntetésében, javításában? A témában minden lehetséges megoldás érdekel!

Figyelt kérdés

Elég csúnya az arcom hegek terén.(pirosak)

Több éve pattanásos vagyok,nagyon sok mindent próbáltam már,amik egy ideig segítettek. Most Duac+ Skinoren párosítást használok.

A pattanásaim úgy múltak el,hogy utánuk maradt egy piros folt. Amik lehet,hogy később göröngyök lesznek:((


Akinek van tapasztalata kérem segítsen!


Bármilyen megoldás érdekel:)


16-17/Lány



2013. jún. 1. 11:44
 1/2 anonim válasza:

Épp az előbb írtam ki én is egy nagyon hasonló "kérdést" én is nagyon hasnonló gondokkal küzdök:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Nekem is ilyen skinoren krémet írt fel az orvos, de hosszú távon nekem sem használt, csak kicsit lett szebb az arcom, dde hol jobb volt, hol ugyan olyan csúnya...

Most csak teafaszappannal mosom, meg mint írtam avonos uborkás-teafás arcmaszkot használok, de az sztem semmit sem ér...

igazából ezt a teafás szappant már régóta használom, eleinte jó volt, de az idő múlásával mintha hozzászokott volna a bőröm, nem nagyon használ!

kicsit szárít, de én nem tudom milyen hidratálót kéne rákennem, magamtól nem merek venni semmit, mert nem tom már mivel rontok rajta mégjobban...

2013. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hegek eltüntetésében csakis a hámlasztás segít. Lehet simán almát turmixolni, felkenni 15 percre, az is hámlaszt mert savas gyümölcs. De lehet AHA savas kencéket venni, az is hámlasztó, gyógynövényboltokban szokott lenni.
2013. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!