Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb meleg gyanta?...

Nettke kérdése:

Melyik a legjobb meleg gyanta? PCOS vagyok, és ez által elég erős fekete szőrszálaim vannak, és most úgy döntöttem kipróbálnám a meleg gyantát, a hideg gyanta semmit se ér nálam!

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 18:19
 1/1 anonim válasza:
Őszintén?a meleg gyanták semmit nem érnek.én egyszer probáltam de soha a többet nem fogom.elég erős szőrzettel rendelkezem.az arcomon is el kellett kezdenem szőrteleniteni.olyan "jol"sikerült helyes használat mellett hogy két réteg bőrt lenyúztam magamról.igy maradtam az epilátornál.rohadt fájdalmas de ez legalább ér vmit.más már nekem se használ.
2013. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!