Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb OTTHONI praktika...

Mi a legjobb OTTHONI praktika arra, hogy a miteszerek (fekete pottyok) eltunjenek minel hamarabb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs házi praktika.

A mitesszer csak akkor tűnik el, ha kinyomják, de akkor se végleg. Folyamatosan kell tisztítani.

2013. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alapos kamillás gőzölés után (15-20) perc után óvatosan kinyomkodom, majd egy kis ecetes vattával áttörlöm az arcom (az összehúzza a kitágult, de már megtisztított pórusokat).
2013. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a radírozás és a tisztító maszkok segítenek,de alaposan csak kitisztítással.
2013. febr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó kamillás gőzölés és radírozás után le lehet húzni akármilyen lehúzhatós arcmaszkkal (dm-es sajátmárkás narancssárga a pakolás a legjobb vagy a cinkes, 200 ft és két alkalomra elég).

De már hallottam olyanról is (még nem próbáltam), hogy szódabikarbóna és citromlé összekeverve, fel kell kenni, hagyni hogy megszáradjon és lemosni.

2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!