Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jeans color violet, Manic...

Jeans color violet, Manic panic lilac, Directions a jobb lila színből?

Figyelt kérdés
Már 3x lettem szőkítve (nincs baja a hajamnak), eddig jeans colort használtam, de most valamiért nem fogta be rendesen mert pasztell lila színe lett. Valami ötlet? Esetleg másik színező vagy festék amivel rendes lila színt tudnék elérni nem pedig az "öregasszonylilát"?

2013. jún. 1. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Directions szerintem jobb. Nekem a Jeans Color Violettől egyáltalán nem is lila lett a hajam, hanem rózsaszín. Elég fura. De a Directions színe olyan volt amilyennek lenni kell. Azzal sose volt gondom.

De festéket is kereshetsz, mixtonnal is lehet festeni, de az magában nagyon sötét, szóval én szőkébe szoktam keverni, úgy jó.

2013. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A manic panic -nak igazi erős színe van (gondolom ha pasztellt veszel nyilván pasztell színe lesz úgy értem h meglátszik a hajon a festék ) és 5 mosásig megmarad én azt választanám !
2013. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a jeans color 2 mosásig lila( szép, intenzív színe van) viszont utána már csak rózsaszínes. Mixtont kerestem neten de csak sötét lilát találtam ami annyira nem tetszik=/ Még amiről olvastam az a manic panic amplified festékei.Miben különbözik a "rendes" manic panic festéktől azon kívül hogy drágább?:D
2013. jún. 3. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
a amplified 30%-kal tartósabb, mint a classic verzió
2014. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!