Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó a raszta haj? Nem büdös?...

Jó a raszta haj? Nem büdös? Lehet mosni? Sok baj van Vele?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, h egy lánynak érdemes e belevágnia abba, h raszta hajat csináltasson. Mert mondjuk ha megunom, utána le kell vágni az egészet, meg minden, nem?
2008. jún. 19. 14:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
74%
Nekem nem támogatják. Sőt. Nem igazán tudom meggyőzni őket. Pedig szerinem jó lenne.
2012. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
78%
Istenem mennyi bajotok van. Támogatják, nem támogatják... A te hajad, a te külsőd. Ez soha nem tudtam felfogni.... Szerintem csináltasd meg kérdező, mivel majdhogynem mindenkinek jól áll és mert ugyebár egyszer élünk.
2013. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
18%
szerintem ha csak azért akarsz raszta lenni "mer jól néz ki" akkor felejtsd is el... a raszta egy életérzés, nem divat! ;)
2014. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igazából szét lehet szedni a rasztát, csak sok idő és balzsam kell hozzá :)
2014. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Dvorr válasza:
30%
Azt ajánlom hogy naponta gyúrjátok át a tincseket waxxal(dax nevű vax piros fémdobozos) ha elég ügyes vagy gyúrhatod magadnak de ha fodrász csinálja az is jó. Szappannal most át mert az szárítja és jobban gubancolódik és nem büdös vagy ha nem találsz elég illatos szappant fújd le parfümmel. És amikor csináljátok ajánlom hohy dajeroljátok be mert a roncsolt, száraz haj jobban gubancolódik és jobban összeáll.
2017. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Senki ne kenjen waxot a rasztájára mert undorító. A horgolást mindenki meg tudja csinálni magának, csak türelem kell és egy kis gyakorlás. Meglehet mosni de nem ajánlott gyakran, heti egy az optimális, de ha leizzadsz és nagyon büdös nyugodtan meg lehet mosni bármikor.
2020. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ki is lehet fésülni ha már nem akarod de baromi sokáig tart
2020. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!