Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a raszta...

Mi a véleményetek a raszta hajról?

Figyelt kérdés
Ha megláttok 1 rasztát az utcán, mi jut eszetekbe először, vagy úgy általában?
2011. okt. 1. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meglátok egy rasztát akkor rögtön arra gondolok hogy bevállalós és van stílusa.Semmi bajom vele :]
2011. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a raszta hajat, és én is szeretnék, csak nem merek, mert nem illik nagyon hozzám, ezért inkább csak "megcsodálom" az utcán járó raszta hajú egyedeket.
2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Amellett, hogy semmi bajom vele, de mindig az jut az eszembe, hogy tehénszXrt kent a hajába, mert totál ugyanúgy néz ki, mint mikor a tehén lekakilja a farkát. :-D Ssajnálom.
2011. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem iszonyatosan bejön,és akinek van tuti megbámulom,és nem azért,mert hú de ronda,hanem nagyon merész és nem tucat majom.Én nagyon tisztelem az ilyeneket :)
2011. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
47%
hűű ez a tehénszaros metafora tetszett!!!:D am igaz! ja és szentem fiuba még elmegy de csak akkkor ha nem olyan hosszú, de lánynak...bocs :/
2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is csak fiúkon tetszik a raszta haj. Mondjuk épp az új sulimba láttam egy lányt akinek hosszú raszta haja volt, és ő az első lány akinek úgy gondolom passzolt az egyéniségéhez, más hajjal nem tudnám elképzelni. :) Viszont ezt a hajat tudni kell viselni, nem hordhatja csak úgy akárki. ( ezt most jól elmondtam) Kell hozzá egy egyéniség, egyfajta kisugárzás. És akinek ez megvan azon nagyon vonzó lehet. :)

19 L

2011. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Első ránézésre elég elhanyagoltnak tűnik, második pillantásra viszont már jobban szemügyre veszem és szerintem akinek raszta haja van annak jól is áll. Általában nekem inkább lányokon tetszik jobban.
2011. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Fiúkon nekem nagyon tetszik, de nekik is tudni kell viselni.

Szerintem a rasta-hajhoz hozzátartozik egy öltözködési stílus is, az is bejön.

Lányoknál ritka, h azt mondanám rá, h jól áll neki, de van akin tetszik.

2011. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik:D Ha van velem valaki, akkor szólok neki, hogy nézzen oda, mert milyen jól néz ki.

Tom Kaulitz jut róla az eszemb, szóval, ha szőke, akkor mindig megnézem, hátha Tom az, mondjuk neki már nem ilyen a haja, de mindegy:D

Egyébként fiúknak általában jobban áll szerintem, de láttam már derékig érő raszta hajú lányt is, szép volt:)

2011. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tom<3 őt én is bírom :DDD
2011. okt. 1. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!