Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni, ez...

Mivel tudnám eltüntetni, ez által szebbé varázsolni az arcom?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy lehet az, hogy megáll az alapozó a homlokomon (a redőkbe, nagyon látszik) mert száraz, közben folyton fénylik tehát akkor zsíros?


Nem tudom milyen alapozót kellene már vennem, azt hiszem a 4.000Ft-os elég drága, hogy jó legyen, de mégse...


Pattanásom nincsen, az orromon miteszerek, de nem feketék csak mint ha apró lyukacskák lennének.


Kozmetikus, arckezelés?



2013. jún. 2. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Először is menj el kozmetikushoz, aki diagnosztizálja a bőrtípusodat, majd megfelelő készítményekkel kezeli, és elmondja, hogy otthonra miket használj (ha nem, akkor megkérdezed tőle).

Nem szükséges a legdrágább alapozót megvenned, hisz kevesebb pénzért is vannak nagyon jók, de ha nincs megfelelően ápolva az arcod, egyik alapozó sem fog jól állni és mutatni rajta.

2013. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mire kell az alapozó? Mert ha csak a mitesszerekre, akkor felesleges. Azt egy színezett hidratáló is elfedi, pirosságot is esetleg. Abból az Essence Pureskint ajánlom, nem szárít, nem fényesedik ki, nem látszik meg, nem emeli ki a hibákat mint néhány alapozó.
2013. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek fog bejönni az Essence.


Lehet vízhiányos, zsíros bőröd. Ezt nem alapozóval kell kezelni, hanem arckrémmel helyrehozni, és utána nem kell a specifikus, drága alapozót megvenni.

2013. jún. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Minden nap használok arckrémet.


Azért kell az alapozó, hogy egyszínű legyen az arcom...


Majd próbálkozom, köszi a válaszokat!

2013. jún. 6. 09:27
 5/14 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy nem a legmegfelelőbb arckrémet használod. Lehet, hogy van számodra olyan, ami annyira helyrehozná a bőröd, hogy kevesebb alapozót kell használnod ahhoz, hogy egyszínű legyen a bőröd.
2013. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát,kísérletezgetni nem szeretnék, hogy mindent megebszek aztán kuka... általában Oriflameset használok, arc és testápolókat.

Most vettem Garnier BB creamet, és ez nagyon szépen mutat az arcomon semmi csomósodás. Nyárra ez jó lesz :-)

2013. jún. 8. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent megvenni. Elmész kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz, vagy megfigyeled a bőröd te magad, és ahhoz mérten kialakítasz egy arcápolási programot.


Egyébként szerintem is jó a Garnier BB krémje, de én napvédőt is szoktam tenni alá. Tudom, hogy van benne SPF, de az nem elég.

2013. jún. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából, fedést annyira nem biztosít.


Külön fényvédőt lehet venni? Pl?

2013. jún. 10. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet venni külön arcra valót is, drogériákban rengeteg van, nézz körül
2013. jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rekh válasza:
szerintem neked Tvonalban zsíros,az orca részen pedig száraz a bőröd, ez a kombinált.Nekem is ilyen van igyál annyi vizet amennyit cask tudsz az szebbé teszi a bőrödet.A BBkrém nagyon jó én is azt használom,az alapozótól cask egy sárga maszk less rajtad amit te szépnek látsz de a többi ember első gondolata az hogy alapozó van rajtad!
2013. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!