Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni, ez...

Mivel tudnám eltüntetni, ez által szebbé varázsolni az arcom?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy lehet az, hogy megáll az alapozó a homlokomon (a redőkbe, nagyon látszik) mert száraz, közben folyton fénylik tehát akkor zsíros?


Nem tudom milyen alapozót kellene már vennem, azt hiszem a 4.000Ft-os elég drága, hogy jó legyen, de mégse...


Pattanásom nincsen, az orromon miteszerek, de nem feketék csak mint ha apró lyukacskák lennének.


Kozmetikus, arckezelés?



2013. jún. 2. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"az alapozótól cask egy sárga maszk less rajtad amit te szépnek látsz de a többi ember első gondolata az hogy alapozó van rajtad!"


Attól függ, ugyebár, hogy milyen alapozó, hisz több ezer van márkában és árnyalatban. Nekem pl. sokkal lágyabb és áttetszőbb az alapozóm, mint a BB krém, ezért nem szeretem. A BB krém nekem túl erős.

2013. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es: egyáltalán nem biztos, hogy jót írtál. Attól, hogy fénylik a bőre a t-vonalban egyáltalán nem jelenti azt, hogy zsíros a bőre.
2013. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Csak a homloki rész olyan hogy néha kivan száradva és csúnya, máskor pedig átfénylik.


Most a Garnier BB tökéletes. Szerintem nem is veszek mást, nem tesztelgetek. Ez bevált!

2013. jún. 26. 17:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Amugy ha szaraz es fenylik akkor valoszinuleg vizhianyod van es akkor igyal sok vizet es vizes arc kremet
2014. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!