Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó módszer hajtöredezés...

Valami jó módszer hajtöredezés ellen?

Figyelt kérdés
Nő rendesen a hajam, még se hosszabb, mert elég durván törik. Nem is vasalom sokszor, van hogy 1 hónap alatt semmit. Most kenem ricinus olajjal, de szeretnék még valami hatásos hajvégápolót v ilyesmit venni.
2013. jún. 2. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A töredezett hajvégeket vágasd le, majd pedig hajmosások előtt 1 órára tegyél a hajhosszra extra szűz olívaolajat. Napközben is használhatod, de 1 csepp bőven elég ilyenkor.
2013. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha már letört a vége, akkor ugye olló. :(

Ha megelőzés a célod, akkor valami nagyon jó fejbőr ápolót kellene használnod. Ezek drágák sajnos, de nekem van egy márka, amelyik bevált és azóta egyáltalán nem sprőd a hajam. Drága, de annyira megéri, hogy inkább megveszem, csak ne lássak töredezett hajvégeket. :)

2013. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az argánolaj, kókuszolaj, olivaolaj jó száraz hajra. A ricinus pont nem. Vannak olajos hajápoló sprayk, Balea, Schauma, stb, ezek is jók. Használj minden mosásnál balzsamot. Hajpakolásból a tejproteineseket ajánlom. Serical vagy Kallos latte.
2013. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már levágattam. Növesztem a hajam, ezért is használok ricinust, és olvastam is egyébként hogy erősíti a hajat, tehát annak is jónak kell lennie rá. Valami krémszerű valamit szeretnék, amit már szárazon kell a hajra kenni, mert ilyen lemosós nem fér bele a ricinus mellett.
2013. jún. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!