Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szérumot...

Milyen hajápoló szérumot ajánlanátok erős hajtöredezés ellen? Vagy esetleg van valami jó kis módszer, hogy ápolhatnám a hajam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Nekem a GlissKur hajápoló jött be! Van szálkásodásra hajlamos,töredezett hajra való.
2009. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, kipróbálom akkor :) remélem ez már hatni fog..
2009. aug. 9. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon bejött az Avon hajvégápoló széruma. Nagyon jó minőség, tényleg csodát tesz a hajjal!

Emellett én is használom a Gliss Kur permetbalzsamát, az is puhává és selymessé teszi a hajam, fésülni is könnyebb. De a töredezett végeket először mindenképpen le kell vágni, mert azon már semmi sem segít.

2009. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

én is először a vágást javaslom, aztán az avonos hajvégápolót. Nagyon puha és fényes lesz tőle a haj, és sokkal könnyebb kezelni utána. Illetve ami nekem még bevált az a placentás hajpakolás.

De először tényleg vágasd le, mert a széttört végeket már semmi nem "ragasztja" össze

2009. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
nekem is bevált az avonos szérum :)
2009. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Én Avonos hajpakolást használtam, az is jó, most Gliss kurt használok. Nagyon bejött! Kb. 5 év alatt össz-vissz 8 centit nőtt a hajam, annyira törött. Télen kezdtem el pakolásokat használni, azóta sokkal jobb lett. Puhább, fényesebb is. Amikor elkezdtem, akkor kb. 20 centit le kellett volna vágni ahhoz, hogy ne legyen annyira törött, de azt nem akartam, mert tovább akartam növeszteni, akkor fenékig ért. Mindig csak egy kicsit vágok belőle (2-5 centi között), és már sokkal jobb állapotban van, újra lehet észlelni, hogy nő, nem törik le mindig. Neked is a végét le kéne vágni, ha sok törik, akkor csak így lépésekben, így nem olyan feltűnő. Azóta nekem fenék alá ér, és vastagabb is a vége, előtte nagyon el volt vékonyodva. A lényeg az, hogy használj pakolást. Gliss kur a legjobb, én a lilát szoktam venni, nem túl olcsó, de nekem is 2 hónapig elég. És egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, attól is erősebb lesz, óvatosan fésüld, és ne vasald. Ha teheted, hagyd magától megszáradni, mert a hajszárító is töri.

20L

2009. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot mindenkinek :)
2009. aug. 9. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
AVONOS hajvégápoló:) Én is elég régóta használom, tényleg nagyon jó!
2009. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
én is az Avonos hajvégápolót ajánlom! csodát tesz!
2009. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
erről beszéltek? [link]
2011. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!