Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám rendbe hozni a...

Hogyan tudnám rendbe hozni a hajam végét?

Figyelt kérdés
Egy héten kétszer vasalom,régen rendszeresen vasaltam majdnem mindennap, szeretném, ha egészséges és szép lenne, hogyan tudnám ezt elérni házilag?

2013. jún. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ollóval. Ha tönkrement, azon már nem segít más. Levágod/levágatod, utána nem égeted szét és rendszeresen ápolod. Ennyi a szép haj titka.
2013. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágass a végéből, ez az egyetlen út afféle, hogy tényleg szép hajvégeid legyenek hosszútávod. Levágatod, utána ha nagyon vasalni akarod, akkor használj előtte hővédőt, és ha száraz, törékeny lenne a hajad vége, akkor kenj rá hajvégápolót. De a legjobb megoldás a hajvágás.
2013. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is vágass le a végéből egy kicsit.utána meg használj AVON-os hajvégápolát, nem drága, és nagyon jó. már nekem se olyan töredezett hajam pedig nem rég óta használom
2013. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olló :) utána ápolhatod addig felesleges, ami már tönkrement helyre nem fog jönni.
2013. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!