Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyire ajánljátok a TB-s...

Ti mennyire ajánljátok a TB-s anyajegy eltávolítást?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha nem plasztikai sebésszel szedetem le az anyajegyemet akkor hegesedés marad utána? Igazából azért szeretném így leszedetni mert feleslegesnek tartok pénzt kiadni érte, engem nem zavar az anyajegy látványa, le se szedetném, ha borotválkozás közben nem zavarna, de mivel igen így amellett döntöttem, hogy leszedetem. De azért kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra. Aki sebészi úton szedte le, tbre annak milyen lett az eredménye? Esetleg tudtok ajánlani konkrét orvost is?

2013. jún. 2. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
a hátamon volt főleg pár festékes anyajegy sztk-ban szedték le. Onnan szépen elmúlt csak egy halvány folt látszik gondolom időővel az is eltűnik, viszont ahol nem olyan feszes a bőr pl mellnél na ott nagyobb heg van inkáb ilyen kidudorodás mint egy fél borsó. NEm különösebben foglalkozom vele , de ez is mintha már kezdene gyógyulni. Gondolom telejsen sima nem lesz. Szóval nem vészes elég jó munkát végeztek.,viszont ha az arcomon lenne akkor szeerintem lézeres módszerrel szedetném le azért meg már fizetni kell.
2013. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy hol azért egy kis anyajegynél is elég nagy heg lesz nehogy azt hidd,hogy akkora lesz a heg mint az anyajegy!
2013. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!