Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta vasalom a hajam,...

Naponta vasalom a hajam, lehet később valami baja a hajamnak?

Figyelt kérdés

Nem emos vagyok,hanem normális srác,csak szerintem nekem jobban áll vasalva a hajam,a fruffrumat vasalom illetve körbe a fülemalatt és hátul.

Lehet később valami baja a hajamnak? Vagy van valami balzsam ami segít?

(kerámialapos a vasalom)

köszi 16f


2009. okt. 7. 14:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen, lehet baja. nagyon kiszárítod vele a hajad és törni is fog.. Feltétlenül használj balzsamot is mosásnál, illetve a vasaláshoz van speciális spray, amit tincsenként kell ráfújni a hajra vasaláskor. Ilyet tudsz venni fodrászkellék boltban vagy fodrásztól. (Pl. Wella Flat Iron Spray)
2009. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tesóm minden hajmosás után vasalja a haját, és eléggé törik neki... nem tesz jót a hajadnak..elégeted:S ezt neki is szoktam mondani és jól kiröhög:D:D

de ha neked így tetszik akkor sztem vasalhatod, ha nem növeszted a hajad.. mert egy fiú azért gyakrabban jár fodrászhoz (gondolom:D) h rövidebbre vágják:D és akkor levágják a töredezett végeket..

balzsamot használj, nagyon sokat segít =)és vasalás előtt hővédőkrémet:D

huh ez jó hosszú lett xD sry:D

16/L

2009. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!