Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes bőrfehérítés házilag?

Természetes bőrfehérítés házilag?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lebarnulni, és amennyire csak lehet ki szeretném fehéríteni a bőrömet. Van erre valami természetes, olcsó és nem káros módszer?

2013. jún. 3. 18:33
 1/7 anonim válasza:
8%
mi van cigro be illeszkednél?
2013. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeplőre, májfoltra, gyulladás utáni barnaságra ajánlják a citromot.
2013. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Képzeld csak első, pont fehér vagyok és azért akarok minél fehérebb lenni hogy véletlenül se hasonlítsag egy "cigróra" se ^^ Ha nincs semmi értelmes mondanivalós le lehet kopni
2013. jún. 3. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
???????????????????????????????? minek?
2013. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
citromlé
2013. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
citromlé full felesleges. bőrhámlasztókól talán fehéredhetsz.
2014. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nos. Jó lenne ha abbahagynátok ezt a rasszizmust. Első válaszoló egyből leoltja a kérdezőt, aztán kideül, hogy nem roma származású. Egyébként meg én roma vagyok, mégis full fehér a bőröm. A nap szokott egy kicsit lefogni, ezért is szoktam fehéríteni magam, hogy ne látszódjanak a csíkok. A kérdezőnek is csak annyit, hogy megértem, hogy nem szereted a kreol bőrt, de egyébként meg attól, hogy kreol a bőröd, lehetnél valamilyen spanyol származású is, nem? Miért mindig a roma szívja meg? Azt aláírom én is, hogy sajnos vannak olyan roma származásúak akik lopnak stb. azaz amit tudnak róluk a nem cigányok, de azt is vegyétek figyelembe, hogy igenis vannak olyan roma származású emberek, akik tanultak, munkára készek, csak sajnos el vannak nyomva a többi "alpári" romák miatt. Először ismerjétek meg az embert utána ítélkezzetek! (Na jó egy kicsit kitértem a témából) Ez a kijelentés is, hogy "pont fehér vagyok", vagy, hogy is irtad.. Képzeld, én is fehér embernek számítok. :) Egyébként meg a kreol bőr igenis gyönyörű. Én irigylem az olyan lányokat akiknek szép, egyenletes kreol bőrük van. Én is nolyan szeretnék lenni. Bár nem feküdhetek ki a napra full csupaszon, szoláriumba nem szeretnék menni, de viszont olyan sem akarok lenni, hogy a bikinim vagy a pólóm pereménél kreol, az alatt meg hófehér. Muszáj kiegyenlítenem, hiába télen változik. Na de, hogy választ is adjak a kérdésedre, egyik módszerem, hogy olíva olajat, szódabikarbónát, testápolót és citromlevet összekeverek és azt használom a napbarnított bőrömre. Remélem neked is beválik! :) És bocsi ha túl agressziv(?) voltam, vagy ém értettem félre valamit. Csak nem szeretem ha kitaszítanak minket. Ugyan olyan emberek vagyunk. És minden roma más, ahogy minden más származású ember. :)
2017. máj. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!