Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy normálisan...

Mit tegyek, hogy normálisan beálljon a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy valami eszméletlen szörnyű a hajam, hajmosás után áll össze-vissza ilyenkor beszárítani se lehet meg semmi. De ebbe már beletörődtem és vasalom a hajam. Viszont most már így se jó. Száll össze vissza, de olyan durván mint akit ráz a 220...xd És nem tudom lelapítani, de hajlakkal, se zselével, se hajvasalóval, SEMMIVEL. A frufrus rész lóg a szemembe pedig még 1 hete is így volt elválasztva és akkor még jó volt..most már nem tudok vele mit csinálni. még vannak benne rövidebb szálak amik kilógnak ha feltűzöm. Ma mentem volna haverokkal a városba, de sírógörcsöt kaptam és lemondtam. És most azt fogjátok mondani, hogy ez legyen a legnagyobb problémám stbstb...de el se tudjátok képzelni, hogy milyen.. sose problémáztam sokat a hajammal, kivasaltam 10 perc alatt és oké..most viszont olyan szinten szörnyű, hogy így ti se mennétek emberek közé.Nem tudom, hogy mi lett vele. Teljesen szétégettem már ma és semmi nem változott.

15/L


2013. jún. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is vagyok vele, de rászántam magam hogy igenis levágatom a töredezett részt és utána lesz egy egészséges szép hajam. Hővédőt nem használtál esetleg hajvasalás előtt? Szerintem vágasd le a töredezett részeket és utána jobban vigyázz a hajadra, és használj hővédőt mielőtt vasalni kezded.
2013. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hajvágás,keratinos töltés,hajfestés....ezek az opciók
2013. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Hát nálam úgy van, hogy vasárnap hajat mosok hétfő reggel kivasalom ez bírja nekem szerdáig akkor megint kimosom csütörtök reggel kivasalom és ha hétvégén megyek valahova akkor indulás előtt át szoktam vasalni. Használok hővédőt, töredezés elleni sprayt, ricinusolajat is. Nem nagyon van eltörve a hajam, de most olyan durván száll össze-vissza..
2013. jún. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!