Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojás, méz, ricinus olaj együtt?

Tojás, méz, ricinus olaj együtt?

Figyelt kérdés

Csúnya a hajam, semmi fénye nincs, szálkás. Festett, de eddig nem volt semmi gond tőle, már 3-4 éve festem és csak az utóbbi 1-2 hónapban kezdett ilyen lenni a hajam. Kipróbáltam nagyon sok sampont és balzsamot, de igazán egyik se vált be.

Szerintetek, ha tojást, mézet és ricinus olajat keverek össze, és raja hagyom pár óráig, mennyire fog segíteni? Tudom, hogy egy alkalom nem tesz csodát, de hosszú távon segíthet vagy inkább ne kombináljam őket, hanem használjam külön-külön? Köszönöm előre is :)


2013. jún. 4. 15:15
 1/4 Szafica ***** válasza:

Nyugodtan kombináld őket, én is így szoktam. Sőt néha citromlevet is teszek bele.

Nekem már az első alkalommal is észrevehető volt a változás.

2013. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szafica ***** válasza:
De csak tojássárgáját tegyél bele, a fehérje darabokban benne maradna a hajadban.:D
2013. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2013. jún. 4. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a három így tökéletes. El sem hiszed mennyiféle házi hajpakolást próbáltam már,de ettől a legszebb a hajam. A fehérjét is nyugodtan hozzáteheted,csak akkor ne meleg vízzel öblíts. Előfordulhat hogy kicsapódik,de nagyon könnyen kijön a hajból,csak kifésülöm/megrázom és kihullik belőle,nem ragad bele,nem kell szedegetni.
2013. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!