Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam ennyire...

Mitől hullik a hajam ennyire és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mindig is az volt a bajom a hajammal ,hogy iszonyat sok volt és mivel egyszer levágattam mert nagyon meguntam a hosszú hajat, azóta nem is növesztettem vissza, szóval olyan közepes hosszúságú, de így viszont nagyon szétáll. csak az segít rajta, ha minden hajmosás után jó alaposan kivasalom és akkor kevésbé lesz oroszlánysörényem. tudom ,hogy nagyon tönkre teszi a hajam, a végén látszik is, de a "Hagrid" kinézetemet inkább eltűntetem. viszont úgy egy-fél éve nagyon elkezdett hullani a hajam. nagyon stresszesen élek, mindennapom kész rohanás és nagyon sok problémám van amin feszengek (a koromtól függetlenül tényleg iszonyat stresszes vagyok). és mostmár kezd zavarni,hogy nem kell ritkíttatni a hajam, hanem magától kihullik. még így is gyönyörú és dús hajam van, de nem tudom, hogy meddig marad ez így. valaki nem tudna vmi olyasmi sampont ajánlani,amitől kevésbé áll szét a hajam és nem kell majd nagyon vasalnom? vgay szerintetek lehet, hogy a stressz miatt lenne? és mit tudnék ellene tenni?

2013. jún. 5. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
stressz miatt is hullhat a haj!! próbálj meg relaxációs gyakorlatokat végezni, próbáld ki a jógát. neten sokféle, egyszerűbb bemutató videót találsz. stressz ellen jó a magnézium (vitamin) is.
2013. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy ne álljon szét a hajad, én hajmosás utáni olajt ajánlok, amit pont a hajad végére kell rákenni.
2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!