Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt megtehetik hogy gimnáziumb...

Azt megtehetik hogy gimnáziumba tiltják a hajfestést? és a piercinget, tetoválást meg úgy kb mindent (kivéve a p*csaszoknyát és az ilyen kivágott cuccokat)?

Figyelt kérdés

én szeretem ha szines a hajam és jól is áll, de olyan borzasztó feltűnő hogy belém kötött az igazgató AZ UTOLSÓ HÉTRE hogy festessem át, de a fazon miatt sz*rul fog kinézni az egész ha 1szinű barna lesz (hozzáteszem, anyum kiválasztott egy ronda színű barna festéket úgyhogy most cumizok ezmiatt rendesen -.-)


meg év elején volt egy csaj akinek 2 színű (sötét bordó és világosbordó) volt a hajszíne nem engedte be az iskolába csak ezért. ezt megtehetik? ja, és az eset után beleíratta a házirendbe... -.-


2013. jún. 5. 21:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

évközbe még úgy ahogy megértem, de most utolsó héten minek kötöszködik ? meg ez engem nagyon idegesít hogy a hajért szólnak de ha ki van a p*nája valakinek az kitérdekel..?! nem értem a logikát..

másrészről meg egyáltalán nem feltűnő vagy ilyesmi a hajam, pink volt elől de kikopott és ilyen vöröses barnás lett azaz csak egy hangyányit tér el az eredeti hajszínemtől.. NEM ÉRTEM MI VELE A BAJA!

2013. jún. 6. 18:25
 12/17 anonim ***** válasza:

A hajam volt már festve (alapból sötétbarnára van festve, de év elején ombre voltam, bordó színnel alul).

A füleimben összesen 7 lyuk van.

A kezemen van egy pici tetoválás.


15 éves lány vagyok, kitűnő tanuló. Versenyekre is járok, jó eredményekkel.

Évfolyam első vagyok.


Szóval nem érteném meg, ha nem engednének be. Szerencsére nálunk nincs ilyen. :D

Hülyeség ez az egész. Mindenki úgy néz ki, ahogy akar.

Gondolom azokat, akik másokat szívatnak, csúfolnak, és kötekednek mindenkivel, azokat békén hagyják.

Szerintem a külső nem feltétlen függ össze a belsővel. Valakinek tetszik egy kinézet, egy stílus, akkor ő is olyanná alakítja magát (ha megteheti).


Akkor én már a miniszoknyát meg a kivágott felsőket tiltanám, mert azok erotikus cuccok. :D


Hülye az igazgató nálatok. Én a helyedben nem festeném be a hajamat. ;D Kíváncsi vagyok mit csinálna...

2013. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Először olyan iskolába jártam, hogy már 9.-be sem számított az ilyesmi. Mindenem volt, színes haj, piercing, vad ruhák.. aztán költözés miatt elkerültem onnan, egy sokkal konzervatívabb és erősebb iskolába.

Velem is eljátszották, hogy ilyen külsővel nem mehetek be. Én meg mondtam, oké, hát nem is igazán akarok. :) Akkor majd elmegyek oda, ahol a tanulmányi eredményem számít, nem a külsőm. (jó tanuló voltam egyébként mindig is)


Az igazgató behívta az Apámat, aki ugyanezt közölte: az ő kislánya jó tanuló, szorgalmas, az öltözködése nem tartozik ide. Az iskola dolga a tanítás, nem a stílustanácsadás. Ha úgy gondolja az igazgató, hogy ez nem fér bele az iskola profiljába, keresünk másik intézményt.


Találtunk másik iskolát, ahol a bizonyítványomat nézték, nem az öltözködésem. A modoromon kellett azért javítanom, de ez inkább tartozott az iskola oktató-nevelő feladatai közé, mint az, hogy megtanítsanak öltözködni. :)


Apám egyébként tetőtől talpig tetovált, piercingelt, és nekem sem tiltotta az ilyesmit soha. Mindig arra tanított, hogy merjük felvállalni magunkat, és ne ítéljünk el senkit a külseje miatt. Ismerjük meg és azután ítélkezzünk. Azt nézzük, mit tesz le az asztalra, ne azt, hogy milyen ruhája vagy piercingje van.


Amúgy nem lettem lázadó felnőtt, normális munkahelyem van, ahova teljesen beilleszkedtem, nem lógok ki a sorból. A jövőd szempontjából nem lesz meghatározó, hogy most "kitombolod" magad, de arra figyelj, hogy a kötelességeidet teljesítsd, tanulj, igyekezz, mutasd meg, hogy azért ész is van, nem csak nagy száj! :) Ha különbözöl a nagy többségtől, általában duplán kell bizonyítanod, hogy valójában értelmes ember vagy. Ha teljesíted a kötelességeidet: tanulsz, tiszteletet mutatsz a tanárok, nevelők felé, nem kerülsz balhékba, otthon is rendet tartasz, segítesz...stb, többen fognak melléd állni, ha beléd kötnének. és bizonyítod, hogy nem egy hisztis kamasz vagy, hanem tudod a dolgod, intelligens, értelmes ember vagy... csak más a stílusod, ennyi.

2013. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, egyetértek veletek! :)


az a helyzet hogy átfestettem a hajam már (anya rámerőltette -.-) de akkor se adok igazat az igazgatónak... így most pocsékul érzem magam, olyan mintha nem én lennék vagy nem tudom..na mind1 azt akartam mondani hogy tegnap amikor befizettük osztálytársammal a kaját odajött hozzám és ilyet szólt: na azért ez már mindjárt más, alakulsz csipkerózsika.


én meg csak pislogtam hogy most kajak hozzám beszél-e.. WTF :| ...


a másik meg, egyik barátom aki szintén odajárt, azt mondta hogy azért ilyen az igazgató mert a lánya oda jár és ő ilyen kis "jókislány", és ezért mindenkinek olyannak kell lennie.. tehát ha mondjuk elveszti a szüzességét és megtudja anyuci akkor akik még szüzek nem mehetnek be, hanem sorba állnak a portás előtt szétrakott lábakkal vagy mi?!??!??!?!?!?!?!??! O_O...

2013. jún. 8. 20:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a tanulmányoddal és a magatartásoddal nincs gond,olyan a külsőd amilyen és ebbe senki nem szólhat bele!- Tehát lehet hupilila hajad kék pettyekkel vagy orrkarikád,ha nem balhéztál a suliban és nem állsz bukásra semmiből,nincs az a pedagógus aki megszólíthat ezért.- Szülőként mondom,édesanyádnak kellene ki állni érted és nem fejet hajtani az igazgató úrnak.
2013. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
anyumékat nem érdekli hogy én mit szeretnék, szerintük igaza van az igazgatónak stb.. :/ de jövőre megmutatom neki azért is és olyan kitünőleszek hogy csak na >< és amikor kihív a színpadra akkor majd fejeket vágok neki :@@ nagyon haragszok rá
2013. jún. 14. 12:58
 17/17 anonim ***** válasza:

hátha jövőre máshogy lesz:)

én mikor középsuliba jártam(most 2. éves egyetemista leszek:3)kék hajam, lila, meg volt h rózsaszín hajam volt. volt egy tanár akinek nem tetszett, az mindig kicseszett velem, egy jeggyel rosszabbat kaptam mindig mint a többiek. meg mindig belekötött mindenbe, ha ceruzával írtam, akkor egyest kaptam, de érdekes módon más írhatott azzal. Az össze többi tanár rendes volt, az igazgatónk még meg is dicsérte h nagyon jó színe van.:3 most egyetemen még nem találkoztam olyan tanárral akinek baja lenne vele, sőt még az öregebbek is megjegyezték hogy de jó.:) Alapból csendes vagyok, nyugodt, jó tanuló, úgy hogy nincs mivel kiváltanom azt hogy a hajam miatt szekáljanak(azt az egyetlen egy tanárt kivéve)

2013. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!