Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok olyan arclemosót...

Ajánlanátok olyan arclemosót ami jó zsíros pattanásos bőrre? Mindennapos arcmosásra kellene.

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jók rá az AVON-tól a clearskin termékek. [link] 94.o. tőlem is tudsz rendelni esetleg, ha szeretnél.
2013. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha... nagyon jók az avontól a clearskin termékek, amennyiben kőolajszármazékokat akarsz a bőrödre kenni.

Ja, és alkoholt.


A zsíros bőr legnagyobb ellensége az alkohol.

Az alkohol szárít, de ezáltal még több faggyú termelésére ösztönzi a bőröd.

A zsíros bőrt is hidratálni kell, nem kiszárítani!


Problémás bőrödre próbálkozz meg a natúr kozmetikumokkal, amik nem okoznak irritációkat.

Drogériáknak vannak megfizethető saját márkáik, de elég sok natúr termék van már a piacon, akár avon-árban, akár olcsóbban, akár drágábban.

2013. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-essel értek egyet. Az avont, oriflame-et, niveat, dove-ot és a társait felejtsd el. Arclemosóban én leginkább a habállagú javaslom, nagyon kíméletes, minden bőrtípusra használható, és szépen eltávolít mindent. Ez például a pattanásaidra kifejezetten jó: [link] (fodrászkellékesnél vagy ebben a webáruházban veheted meg, esetleg ha nem városban laksz, felhívod a céget, mert van területi képviselőjük, hogy járnak-e feléd, és neked, mint felhasználónak is szállítanak-e)

Egyébként a zsíros bőr ellen belsőleg is tehetsz, került a zsíros, fűszeres ételeket, esetleg magvakat, és egyél több olyan ételt, amiben sok B vitamin van. Ez talán segítségedre lehet:

[link]

2013. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a "nagyon jó" clearskin termék olyan allergiás reakciót okozott, hogy két évig gyógyszert kellett szednem a bőrömre. Akkor a bőrgyógyász elmagyarázta, hogy rohadtul semmit nem szabad használni, csakis vízzel lemosni. Próbáld ki. :) Én azóta (kb 7-8 éve) semmilyen lemosót nem használok, csak víz, max sminket sima baba szappannal, és nagyon szép a bőröm.


20/L

2013. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor neked rohadt nagy szerencsét van, mert a víz+baba szappan, semmit nem szed le az ember arcáról.

Lehet szidni az AVON-os termékeket, meg leírni, hogy kiütéses lettél tőle. Én allergiás vagyok a házi porra, EZÉRT MINDENKI AZ. Kb. ugyanez a gondolkodás. Vegyél 10.000 Ft "természetes" termékeket, ha ki tudod fizetni.

2013. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy mindenki allergiás rá, ha én is, de rajtam kívül még elég sok embertől hallottam, hogy ugyanez a termék gondot okozott. És szerintem ha ekkora az arány, az nem számít "jónak".

ÉS persze, mindenkinek más a bőrtípusa, nekem ez bevált, de a víz alapvetően mindenkinek jó kell, hogy legyen, mert természetesen állítja be a ph értéket.

2013. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!