Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Bőrhibák mennyire...

Lányok! Bőrhibák mennyire zavarnak titeket?

Figyelt kérdés

Mennyire zavar titeket pár pattanás,vagy mitesszer?

Nagyon? :/

15/F



2013. jún. 6. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :)(csak ha ápolatlan) Úgyis elmúlik. Ez a kamaszkorral jár. Pár év és helye sem marad. De ha nagyon zavar menj el bőrgyógyászhoz kapsz rá gyógyszert ami eltünteti, de már krémeket, arcszeszeket is lehet kapni minden drogériában, próbáld ki azokat hátha segít (bár szerintem elég drágák a gyógyszerhez képest és lehet hogy nem is hatásosak, a gyógyszer viszont tuti :) ) Remélem segítettem 18/L
2013. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a lelki fröccsöt!!! :D

Igen régen nagyon ronda volt a böröm most már csak néhány pattanás meg mitesszerek maradtak ,és alapozom magam meg kenem csomó féle krémmel,hát remélem hogy javul,főleg h itt a nyár! :)

Köszönöm! :D

2013. jún. 6. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem zavar.... XD bár van egy osztálytársam akinek akkora mitesszer van arcán mint a fekete lyuk::::::::DDDDVXDXDXDXDDX de am nem..... :) van egy srác akinek vannak pattanásai mégis úgy néz ki mint egy félisten (jibban mint justin bieber)
2013. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!