Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már szinte mindent kiprobáltam...

Már szinte mindent kiprobáltam az arcomra de nem sokat segitett a mitezseren és a pattanáson mit csinálhatnénk? Tudom hogy ez a tini időszakal jár de engem zavarnak azok a kis apro mitezserek és néhány pattanás de szerencsére nem csúnya az arcom.

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
tegyél rá almát. 20 percig rajta hagyod, és leviszi valamennyire
2013. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg a 118-as bejegyzést.

2013. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez segített! Nyilván ne várj csodát pár használat után, nekem kb. 2-3 hónap használat után kezdett látszódi, hogy halványabbak lettek a miteszerek, és most kb. fél év után teljesen eltűntek, most már csak heti 1-2 alkalommal használom.


Ez ugye arctisztító, radír és maszk is egyben, eleinte vizes arcbőrön használtam pl. hétfő és kedd, szerdán száraz arcon, csütörtök megint nedves arcon pénteken maszknak, de ez le van írva a hátuljára, hogy hogy használd. Most már csak hetente 1-2x száraz arcon.

2013. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!