Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszivattam itthon a fekete...

Leszivattam itthon a fekete hajam. Most vöröses narancssárga és barnát szeretnék. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész jól kiszívta bár maradt benne pár fekete tincs.Még 1x szeretném majd leszivatni hogy eltűnjön teljesen a fekete a hajamból.Mennyi időt várjak a következő leszivatásig? Csak arra a pár tincsre/foltra ami fekete maradt tegyem majd a szőkítőt vagy az egész hajamra?A másik kérdésem hogy ha majd leszivatom megint és az egész hajam ez a vöröses narancssárga lesz és veszek rá egy világosbarna hajfestéket avval befesthetem rögtön a következő szivatás után? (most nem festettem)és mennyire fog visszasötétedni a hajam?ha világosbarnával festem akkor mondjuk lesz egy jó középbarna hajam?ne írjátok a fodrászt:D
2013. jún. 7. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
sötétszőke (szőkésbarna) festéket vegyél, akkor lesz középbarna. mivel a drogériás festékek übergagyik. csak oda tedd a szőkítőt ahol nem szívta meg rendesen.
2013. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiába fested be bármilyen barnával, egy kis vöröses tónusa mindenképp marad. Kell még pár festés, hogy vörösmentes barna legyen.:) Sötétbarnától mindenképp világosabbat válassz, azzal kőkeményen fekete színe lenne, még a középbarna is necces. Meg kell találni az arany középutat, mert ha meg túl világosat választasz, lehet elsőre jónak fog tűnni, de igen hamar ki fog kopni.
2013. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!