Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mehetek színházba...

Szerintetek mehetek színházba :fekete cicanadrág rá egy fekete szoknya? Fenntre egy olyan toppot ami narancssárga, fekete csíkos, de vastag csíkos? Rá egy fekete bolero. Amúgy a toppnak a mell részén rojtos. Jahh és egy fekete cipővel.

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

a cicanadrág nem a legjobb választás,

jobb lenne egy fekete harisnya

a színek nem számítanak tabunak, bár a felsőt elképzelni se tudom

2013. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Szerintem ez nem színházba való viselet.Én elég gyakran járok,és igaz,hogy mára már megváltoztak a hagyományos színházi viseletek.Kicsit az öltözködés is lazább lett,de szerintem a cicanaci nem jó választás.Valami egyszerűbb,és elegánsabb illene oda.Ez mégis csak egy előadás,és nem mozi.
2013. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se kifejezetten színházi viselet,bár az is tény hogy nem mindenki engedhet meg magának kisestélyit.Esetleg egy kis fekete koktélruha harisnyával meg boleróval jó lehet.

[link]


Ilyet már lehet olcsón is venni.

2013. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Mikor akarják már megérteni a fiatalok, hogy a cicanadrágot nem szoknyához találták ki?! Ahhoz a harisnya illik! A cicanadrág gatya alá való hidegben (vagy esetleg valami nagyon rövid hosszított felsőhöz, amihez túl kihívó lenne a harisnya).
2013. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább valami hasonlót.


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jahh amúgy 13 vagyok.
2013. márc. 27. 07:05
 7/7 anonim válasza:
Egyre többen járnak egyszerű fekete alkalmi nadrágba,és egy alkalmi felsőben-ezt ne úgy értsd,hogy fehér blúz,vagy ilyesmi.Ha inkább szoknyás tipus vagy akkor javaslom mindenképp térd alatt érő darabot válassz,a mini dolgok nem illenek oda.Egy csinos,kis alkalmi blúzzal az is jó választás.Szerintem kellemetlenül éreznéd magad cicanaciban,látva a többieket,a színházi személyzetről nem is beszélve.Ők is elvárják az alkalmi öltözködést.2.voltam
2013. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!