Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér sápadt bőrhöz...

Nagyon fehér sápadt bőrhöz milyen hajszínt válasszak?

Figyelt kérdés

Meg akarok szabadulni a mostani sötétszőkés-barnás lenövéses hajamtól. 10cm híján derékig ér.

Eléggé sápadt, fehér bőröm van.

Van aki azt mondja, hogy szőke, van aki szerint középbarna.

Mit javasoltok?

Esetleg küldtök linket, meg a hajszín árnyalat számát(hogy tudjam, milyet kell venni)?:)

Köszi!



2013. jún. 7. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sápadt a bőröm és én a vörös mellett döntöttem. Nagyon klassz a kontraszt :D
2013. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj:) Ne nevess, de köszönöm, hogy ezt mondtad!:)

Érdekes hajtörténetem van, ugyanis fekete hajjal születtem, oviban szőke voltam, sulira teljesen kivörösödött(akkor olyan megszokott volt nekem, most meg visszasírom(szeplős picit a bőröm, kék a szemem és a vörös hajammal aranyos voltam)) most megy olyan semmilyen.(amúgy 16vagyok)

Apám is a vöröset mondta:)

Nagyon szeretném, tényleg hiányzik:)

Köszi a választ!

2013. jún. 7. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vöröset próbáld meg :) főleg ha az alap hajszíned is olyan akkor rosszul nem állhat :) De szerintem a világos bőrhöz minden hajszín jól áll.
2013. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. jún. 7. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sok hajszín van, ami jól állna hozzá. Attól függ, milyen stílus felé szeretnél elmenni. Sztem a nagyon hamvas, szürkés árnyalatokon kívül bármi jó. A vörös tényleg jó, a nagyon erős, harsányabb árnyalatok is, és a világosabbak is. De a középbarna és a szőkék bizonyos árnyalatai is jók.
2013. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
világos vörös, vagy szép mézszőke
2013. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Eddig még mindig a vörös mellett pártolok, ilyenre gondoltam:

[link]

:)

2013. jún. 8. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Kiváló választás! :)
2013. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jún. 8. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyen ilyen! :D

[link]

2013. jún. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!