Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A csokrom fehér rózsa és kála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csokrom fehér rózsa és kála keverékéből állna. Milyen ruhát válasszak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt szerintem senki se tudja megválaszolni így. amilyen illik hozzád (alkatodhoz, szemed, hajad, bőröd színéhez) és amiban jól érzed magad. Meg persze, amit a pénztárcád bír.

nézegess képeket, próbálj sok ruhát szalonokban.

sok sikert!

2008. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
közepesen hosszú barna hajam van, kék szemem, és "nagyon" fehér bőrőm van, így egy kicsit talán nehéz. Sok ruhát megpróbáltam már, de még mindig nem tudtam választani
2008. szept. 8. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb a ruhához választani a csokrot. Ha meg lesz aruha gondold át,hogy illik-e hozzá a csokrod amit álmodtál.
2008. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy letisztult egyszerű ruha, habok-babok nélkül szép lenne. (A kála is ilyen.) És válassz ekrű vagy vaníliaszínt. A fehér nem szép "nagyon" fehér bőrön. Ha a ruhád egyszerűbb mutatósabb ékszerrel feldobhatod, ha kell.
2008. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Egyszerű, inkább valamilyen krémszínű ruha lenne jó (legalábbis így látatlanban).
2008. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem barnás-narancssárgás pici fejű kálák voltak a csokromban (igaz nem fehér, hanem vörös rózsákkal), de én nagyszerűen tudtam vele ellensúlyozni a fehér bőrömet! Kicsit merészebb smink, és már nem is probléma a fehér bőr - és a fényképeken nagyon jól mutat, még fehér ruhával is! :)
2008. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
De jó neked ,hogy már itt tartasz. Sok sikert gratula:) És Sok boldogságot!
2008. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is előbb a ruhát válaszd ki, és utána gondolkodj a csokron. a virágok fajtája oké, de a ruha fazonja szerintem meghatározza, hogyan legyen megkötve a csokrod. :))
2008. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!