Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves Fodraszok! Igazi lehet...

Kedves Fodraszok! Igazi lehet ez a haj?

Figyelt kérdés
Hajhosszabitashoz szeretnek vasarolni hajat, es ugy hallottam, hogy keves az eredeti a piacon. Lattam egy szep hajat, D & G volt a marka, ami nem tudom egyezik- e a ruhamarkaval, de nem is annyira fontos. Ra van irva hogy 100% human hair. Lehet hinni ennek, vagy vannak atveresek meg ilyen formaban is?

#haj #hajfelvarrás #póthaj #hajhosszabbitás
2013. jún. 7. 12:47
 1/1 Erika.Kelemen válasza:

Szia! a csomagban árult haj szinte biztos, hogy nem eredeti európai haj !! (bármit is írnak a csomagra)

az lehet, hogy eredeti kínai, vagy egyéb ázsiai haj van benne, de az nem európai fejre való! Ha ilyet rakatsz fel, biztosan nem lesz szép és a saját hajadat is roncsolni fogod vele.

Valószínüleg jó minőségű szintetikus haj az a D&G.

2013. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!