Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném epilálni a lábam...

Le szeretném epilálni a lábam de nem tudom hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy? Anyuddal szoktál ilyenekről beszélni? Borotvával ,ilyen krémmel vagy gyantával?
2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond el anyádnak hogy (gondolom) a sulidban már mindenkinek le van....
2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy itt a jó idő,és közeledik a nyári szünet,és téged zavarna,hogy ha a strandon látnák a szőrszálakat a lábadon,és ha leepilálod a lábadat,akkor jobban éreznéd magad a saját bőrödben.:)
2013. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Am 12 éves vagyok

2013. jún. 8. 13:49
 5/6 anonim válasza:
Hát, igazából én 15 éves vagyok, és csak tegnap engedte meg az anyukám! Annyival hogy leborotváltam a lábam, meg ott lent és észrevette, és utána mondta hogy miért nem szóltam neki, meg lehet vele beszélni az ilyeneket! Szval a hétvégén megyünk gyantáztatni, utána meg nézünk egy epilátor szettet!:)
2013. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :)

En is ugyanilyen bajba voltam de megoldottam..

Szülinapom után egyik nap lementem a dm-be és vettem egy csomag Balea-s nagyon jo borotvat es az nap este leborotvaltam a hobaljam es a labam is...nem vagtam el semmimet es a borotva is bagyon jo...nekem 1-2nap utan se szorosodott vissza meg :) lattam hogy meg korabban irtad de remelem valaszolsz

14/L

2014. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!