Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok!? Többi lent!

Szolisok!? Többi lent!

Figyelt kérdés

Még sohasem voltam szoláriumban, de elszeretnék menni mert nagyon(!) fehér a bőröm és így nyárra nagyon vissza taszító.

Na,szóval .

Azt szeretném meg tudni hogy ilyenkor bikiniben is lehet a szoliban , szolizni? Vagy kinevetnének? Köszönöm.



2013. jún. 8. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

hát elég hülyeség bikiniben, de csinálhatod ugyis.

Elsőnek én azt ajánlanám hogy fekvőbe menj, a szoli minőségétől függően ( én a legjobbnak a coffee love,cacau love szolikat szeretem) 3 percre menj, és bugyiba!!! vagy valami alsóval! ne totál meztelen, mert nagy az esély fekvőben ha nem fertőtlenítik rendesen, elkapsz valamit. ( azért a fekvőt ajánlom elsőnek mert talán az " gyengébbnek" mondható az állónál. ) Elmész 2×3× 3 percre aztán növelheted az időt :) Többre ne menj kezdésnek, ha télleg hófehér a bőröd, mert megégsz!

2013. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges bikiniben szolizni, de természetesen lehet. És senki nem fog kinevetni, mivel senki nem fogja látni, hiszen ott fogsz levetkőzni ahol a szoli gép van, nem kell meztelenül flangálnod. Ha fehér bőrű vagy és először mész, feltétlenül csak 4-5 percre menj első két alkalommal, és lehetőleg max 8-10 percre azután is.
2013. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

az 1. alkalommal nem látszik meg?

2013. jún. 8. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Először én is bugyiban voltam, aztán rájöttem, hogy tök felesleges. :) Úgysem lát senki. A fertőtlenítést meg nálunk mindenki maga végzi befekvés előtt és használat után is, tehát tudom, hogy tiszta, mert én töröltem le. Első alkalom után nem látszott még semmi, csak a második után vettem észre némi színváltozást.
2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!