Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok! Teljesen levetkőztök...

Szolisok! Teljesen levetkőztök vagy marad rajtatok fehérnemű/bikini?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szoláriumban és nem tudom, hogy működik ez. Ki indítja el a gépet? Mikor tudom, hogy lejárt az idő?

2012. okt. 28. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy te indítod el,meg olyan is,hogy kint elindítják, és van x perced elkészülni onnantól. Ha lejár az idő, a csövek kialszanak és csipog a gép. Esetleg ha modern gép, be is mondja, hogy egészségére vagy ilyesmi.

Rajtad múlik, hogy meztelenül fekszel-e be, én nem veszem le az alsóneműt, mióta pattanásos lett a sejhajom O_o.

jó barnulászatot

2012. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rajtam bugyi mindig marad, egyrészről így látom mennyit barnultam, másrészről meg valahogy nincs kedvem meztelenül befeküdni, holott pontosan tudom, hogy le van fertőtlenítve minden használat után. Nálunk úgy megy, hogy kívülről van beállítva a gép, de belül Te magad indítod el. Csak annyi, hogy már jelzi, hogy akkor hány percre akarsz menni. Azt kívülről állítják be. De ahogy bevonultál a fülkébe, a Te dolgod, hogy mennyit szöszmötölsz, nem fog előbb elindulni a gép :) ha lejárt az idő azt 2 dologból is észre lehet venni: 1. egy számláló mutatja mennyi időd van még 2. automatikusan lekapcsol, ha lejárt a kért idő.
2012. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 28. 19:52
 4/4 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Ez szalonfüggő, de ahova én járok 3 perced van az indítás után, amit a pultos lány végez el, levetkőzöl, befekszel magadra húzod a tetejét majd megvárod míg elindul, vagy ha van Start gomb, akkor megnyomod, hogy ne kelljen várnod! A gépben elvileg kell egy időkijelzőnek is lennie és azon látod, hogy mennyi időd van még, azután automatikusan lekapcsol a gép (nem égnek a csövek, és elindul a ventilátor) A vetkőzést illetően meztelenül érdemes, hisz így teljesen le tudsz barnulni, nem úgy mint a strandon! :)
2012. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!