Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogom kezelni, mosni?

Hogyan fogom kezelni, mosni?

Figyelt kérdés
egy tincs rasztát szeretnék, és nem tudom, hogy fogom kezelni. Kérlek adjatok tippeket, tanácsokat.

2013. jún. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tincs rasztát? Elképzelted már, hogy az hogyan nézne ki?:/ Én lebeszélnélek róla, de a te hajad, te döntésed, úgyhogy szerintem előlre csináldd az egyik oldalra, ami nagyon jól is tud kinézni copfban, mert kicsit megtöri az egyenletes hajat. Semmiképpen ne csináldd azt, hogy össze van fogva a hajad, az a tincs meg elől lóg, mert az nagyon hülyén néz ki. Ha meg ki van engedve, akkor is jól nézhet ki. Csak kérlek, csatokkal ne rakosgassad össze-vissza, ha ki van engedve, és ne lógassad ki, ha össze van fogva.
2013. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jójó :) azért köszi. Amúgy azért akarok csak egyet, mert ki szeretném próbálni, hogy hogy bírnám a sokkal. Nekem ez az egy tincs is nagyon sokat jelentene...
2013. jún. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!