Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy egyes nők...

Miért van az, hogy egyes nők azt mondják, nincs idejük hajat mosni?

Figyelt kérdés
itt is olvasom pár válaszolónál, hogy ezt írják. Ha nincs idő hajat mosni, akkor miért állnak be a kádba fürdeni? Hajmosás nem tart 2 percig se. Nem kötelező hajat szárítani, fel is lehet csavarni törcsibe, így egy kicsit szárad, lehet formázni is utána, meg amit akarsz. Komolyan nem értem... :D
2013. máj. 30. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

ezt soha nem is fogjuk megérteni :D Igénytelenek, ennyi

Derékig érő dús hajam van, de ha nagyon muszáj 1,5 perc alatt letudom a samponozást, aztán 3-4 perc öblítés. ez összesen kb 5 perc, ennyire nem lehetek igénytelen, hogy ezt kihagyom :D a balzsamozást és a szárítást is ki lehet hagyni alkalomadtán...

2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak egy kifogás arra hogy miért igénytelen az adott ember!
2013. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Talán mert nincs idejük (alkalmuk) hajat mosni?


Barátnőm két izgő-mozgó pici gyerekkel van otthon, férj éjszakás... alig várta, hogy meglátogassam a héten, mert igen, arra nem volt ideje, hogy hajat mosson.


Eszik, amikor ők is esznek, alszik (mit alszik? Beájul az ágyba), amikor a gyerekek végre alszanak; de amikor fent vannak, egy percre se lehet magukra hagyni őket.


Tapasztaltam, amíg rá vártam (pedig igen, neki is sikerült 10 perc alatt megmosnia a haját).

2013. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Igénytelenek, vagy franc tudja, elszöszölnek minden hülyeséggel és a végén tényleg nem jut idő magukra... ez is lehet.

Na de én az ilyen gyerekre fogott dolgokat sem értem, a gyerekek nagyrészt játszanak, alszanak, esznek, szarnak, kb ennyi. Ebből a nagy rész a játék és alvás, az alatt meg bármit lehet csinálni, nem kell végig a gyerek felett állni és lesni hogy nyomkodja a csipogót vagy épp barbizik.

2013. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Zuhanyozni gyerek mellett is muszáj, az a + 5 perc meg belefér, amíg alszik.
2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A lányok nagyon kényesek ha a hajukról van szó. Ha egy tincsük rosszul áll, akkor már hiszti. Nem a hajmosás részével van a gond, mert az legrosszabb esetben negyed óra. A szárítás már más tészta. Sokszor fél órát kell szárítani, hogy normálisan álljon. Én pl így vagyok vele, mert ha megszárítom rendesen, szép hullámos hajam lesz, de ha hagyom, hogy magától száradjon, akkor olyan leszek, mint egy birka és akkor vasalhatnám, ami megint fél óra.


A másik ok: Egyszerűen lusták. Velem is van, hogy ha itthon vagyok pár napig, és jóanyámon/jóapámon és tesón kívül nem lát senki, akkor nem mosom meg, minek? Ha megyek valahova, akkor persze, alap. De semmi baja nem lesz, maximum pár napig nem nézek tükörbe.

2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Hát nekem speciel min.1-3 óra az előtte használatos pakolás, aztán hajmosás+ balzsam(ez szinte semmi idő), aztán bebugyolálás(10-20 perc), formázás 10-15-20 perc.

Ez össz-vissz 2-2,5 óra .

Ja és utána már sehova sem mehetek, mert szárad.

2013. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Alapból nekem is jóval több. DE ha kell meg lehet oldani 5 perces samponozással. Akinek meg csak úgy szép a haja, ha órákig pácolja.....az az igénytelenség egy másik szintje.
2013. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Pardon??? :)

A ricinusolaj min.3 óra.

A sima hajápoló pakolás 1 óra.


Igénytelenség? Hát igen... sorry, de szoktam hajat formázni,nem csakúgy igénytelenül hagyom, hogy JÓVANAZ!

.. és hát igen, ha már formázom, meg lakkozom, meg sütöm, meg hasonlóak.. talán megérdemel hajmosás előtt egy adag ápolást.


Hogy ebben hol az igénytelenség??


Igénytelenség szerintem az ha valaki zsíros hajjal megy dolgozni, meg nem ismeri a hajkefét..

Nálad gondolom mást jelent.

2013. máj. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Ez is kicsit olyan, mint a kövéreknél a "nincs időm sportolni" c. kifogás. Elhiszem, hogy 1-2 emberre igaz, de sokkal többen használják ezt a kifogást, mint amennyire tényleg vonatkozik. Azt szoktam mondani, hogy arra van időnk, amire szakítunk. Ha valaki hajmosás, sportolás helyett inkább sorozatnézésre szánja a szabadidejét, tegye azt, de akkor ne nyávogjon később, hogy neki mennyire nincs ideje. Én dolgoztam olyan helyen, ahol napi 13 órát voltam, 1 óra volt az út, (azaz 2 oda vissza), és még tanulnom is kellett. Mégis mindig jutott időm hajat mosni. Hát ennyit erről.
2013. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!