Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés kérdés?! (epilát...

Szőrtelenítés kérdés?! (epilátoros kérdés)

Figyelt kérdés

Le szeretném szőrteleníteni a bikinivonalamat.

Borotválni nem szeretném semmi képen (lábon próbáltam már, de ott nem vált be mivel másnap kezdhettem volna előröl...)

Gyantát szintén csak lábon próbáltam de nekem sokkal jobban fájt mint az epilátor.


Szóval maradt az epilátor( a lábam , a karom, a honhajamat epilálom , már 2 éve és ott bírom)

Mennyivel jobban fáj lent? Hogy kezdjek neki?

Olvasgattam kérdéseket GYIK-on és azt írták hogy le kell rövidíteni előtte a szőrt, ha nagyon nagy, ezt mivel csináljam? És ez feltétlen fontos? Vagy csak azért kell hogy kevésbé fájjon?

(továbbá minden ehez tartozó információt szívesen fogadok)


15/L



2013. jún. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban fontos, hogy levágd előtte a szőrt. Gondold csak bele, hogy milyen hosszú szőrt tudsz könnyedén epilálni pl. lábon, hónaljon, és hogy mekkora a szőr a bikinivonaladnál. Egy egyszerű ollóval is le tudod vágni rövidre. Könnyebben kitépi majd így a szőrt az epilátor.


Ezenkívül mindenképpen akkor kezdj neki, amikor nyugodtan, ráérősen meg tudod csinálni, mert az első alkalom biztos, hogy nem lesz egy leányálom. Bár szerintem a többi sem. Lehetőség szerint, ne menstruáció idejére időzítsd a szőrtelenítést, ugyanis ilyenkor sok nőnek érzékenyebb a bőre is, jobban fáj az epilálás.

Egyébként semmilyen extra teendő nincs, ugyanúgy fokozatosan, óvatosan kell csinálni, mint pl. hónaljnál is. Ha nagyon fáj, és nem bírod, inkább hagyd abba!

2013. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jún. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!