Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek otthon?

Mivel szőrtelenítsek otthon?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a gyantát, nagyon fájdalmas, utána a bőrömön (szőr helyén) piros foltok lettek. Ráadásul próbáltam intim területen is gyantázni, de sűrű, és nagyon fájt is, szóval onnan se tudtam leszedni a szőrt. Sokan mondják, hogy a gyantánál 2 hétig sima lesz a lábam. Nekem 3. napon már borotválni kellett. Szeretném kipróbálni a szőrtelenítő krémet. Mennyibe kerül a bevált fajta? Mennyi ideig tart a sima bőr? (A borotvát már nagyon unom)

2013. jún. 8. 13:34
 1/3 anonim válasza:
a szőrtelenítő krém is ugyanaddig tart mint a borotva,2-3 napig lesz sima a bőr
2013. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a veet az 1300 ft szerintem az a legjobb krémek közül
2013. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább gyantáztass hosszu távon könnyebb lesz... igy kismértékben is, de kopik ki ször. az elején rossz, mert van akinek nagyon fáj, vérzik, de pár alkalom után sokkal könnyebb lesz...
2014. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!