Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséget kérek! Pattanásos...

Segítséget kérek! Pattanásos a hátam és nem tudok mit tenni ellene. Mit ajánlatok, nektek mi vált be? A szolárium segít?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden nap dörzsi szivacs és reggelente hintőpor, a beizzadás miatt lesz pattanásos.
2013. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, mi az a dörzsi szívacs?
2013. jún. 8. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
ÚÚristen. dörzsi szivacs??? ezt ugye nem gondoltad komolya. Az az a szivacs amit a konyhában az edények aljára használnak fémes. Igen a szolárium segít :) nekem már első alkalom is. nagyon szépen leszárítja
2013. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii :)
2013. jún. 9. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Dörzsi szivacs a bőrödre??? Ráadásul minden nap? Ezt mielőbb felejtsd el, az nem arra való, azzal csak tönkre teszed a bőröd.

Kérdező: a legfontosabb, hogy pamut ruhákat hordj, ha nagyon izzadós vagy arra a hintőpor jó megoldás, és ha bírod, akkor tusolás után langyos (majdnem hideg) vízzel öblítsd le a hátad. És ha érzed, hogy kezd izzadni a hátad, akkor egy nedves törlőkendővel töröld át, ha nem megy, akkor kérj meg valakit, hogy segítsen, így is csökkented a pattanások kialakulását.

2013. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
idióták...a fürdőszobai masszirozós szivacs a dörzsi szivacs...
2013. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szoli hülyeség...csak azért tűnik hatásosnak, mert szárítja a bőrt, de arról elfeledkezünk, hogy nem minden problémás bőr extrazsíros, illetve gyakran előfordulhat hosszútávú szoli után vízhiány...azt pedig szerintem el kéne kerülni, mert elég kellemetlen egyszerre a húzódó, rossz tapintású&pattanásos bőrt kezelgetni. Ráadásul a gyulladtabb pattanásoknak szép kis heges nyoma maradhat, ami a szolitól bepigmentálódhat...Hosszú távra sose ajánlom a szolit, semmi értelme. Inkább valamilyen szivacs (nem dörzsi...) plusz natúrszappan vagy avon szalicilsavas tusfürdő plusz idő. Ha nem hat és durván sok vagy gyulladt probléma van: bőrgyógyász
2013. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pattanás a háton ennek sok oka lehet.Zsírosabb a bőröd beizzadsz illetve emésztési problémára utalhat. Kényes hely ugyanis nehéz magadnak tisztítani kezelni. A dörzsi szivacsot én azért nem ajánlom mert baktérium forrás.Nyirkos közegben sose tud rendesen kiszáradni elszaporodnak benne a bacik hasonlóan a mosogató szivacshoz. Használd ki a jó időt és ha teheted napozz hogy leperegjenek a pattanások. Különben előfordul ez sokaknál hisz ilyenkor mintha méregtelenítene a szervezet. Érdekes nekem is mindig nyárra jön ki a vállamon egy két patti.De nem látszik annyira mert már napoztam de nem is érdekel különösebben !
2013. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!