Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzsírosodás ellen tippek?

Hajzsírosodás ellen tippek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon könnyen zsírosodik a hajam. Reggel ha megmosom, estére már jól látható, hogy zsíros. Rengeteg sampont kipróbáltam már, amik zsírosodás ellen vannak, de nem igazán használtak. Naponta meg kell mosnom. Pedig hajvitamint is szedek vagy fél éve. Esetleg lenne valami tippetek? Előre köszönöm a válaszokat.


Nem tudom mennyit számít, de hosszú hajam van. 27/F


2013. jún. 9. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyire hosszú?

Egyébként szerintem inkább vágasd rövidebbre,mert úgy ápoltabbnak tűnik,főleg hogy neked gyorsan zsírosodik:)

2013. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lassan a hátam közepéig ér... de valójában lényegtelen, mert amikor rövidebb volt, akkor is eléggé ápolatlannak tűnt egy nap után. sőt, amikor pár centis volt, még akkor is meglátszott rajt, úgyhogy lehet akármekkora :)
2013. jún. 10. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a bőrgyógyászom ajánlotta azt a sampont amit linkeltem és tényleg jó.
2013. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!