Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam az elején, amikor...

R.Mer kérdése:

Elrontottam az elején, amikor nőtt a szőrőm csak leborotváltam és eléggé megvastagodott. Hogy mikor még csak kicsi a szőr a lábamon mit ajánlatok mivel szedjem le? Meg egyébként is mi a leghatásosabb? Epilálás, gyantázás, borotválás stb.

Figyelt kérdés

#szőrtelenítés #kicsi szőr
2013. jún. 9. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem a borotvától erősödött meg. :D Ha jól sejtem, még kiskamaszként kezdted borotválni, ugye? Valószínű, hogy akkor még nem a végleges állapota volt. Na mindegy, igazából ez nem lényeg persze. :D

Szerintem a gyanta a legjobb, gyors, egyszerű és tartós az eredménye. De ha sokáig borotvát használtál, akkor első pár alkalommal mindenképp bízd kozmetikusra, otthon valószínűleg nem is sikerülne elsőre szépen, meg így 1-2 trükköt is elleshetsz. Utána nyugodtan megpróbálhatod otthon is, nem túl bonyolult.

Epilátort annyira nem ajánlom, sokszor nem is szedi ki tőből a szálakat, zajos is, és sokáig tart megcsinálni, hogy jó legyen az eredmény. Plusz én mindig tele voltam tőle szőrbenövésekkel, és másoktól is hallottam hasonlót. :S

2013. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek! Epilátortól nekem is iszonyú szőrbenövéseim voltak. Gyantára váltok én is de tuti, hogy első pár alkalommal közel fogok állni ahhoz, hogy bepisiljek a fájdalomtól, mivel leginkább borotváltam és én speciel nagyon korán kezdtem el, így sajna olyan kb. mint a drót :D :/
2013. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is "régen" borotváltam, de rájöttem,hogy a gyanta hasznosabb. én már magamnak csináltam az első pillanatoktól kezdve, ezért nem fizettem a kozmetikusnak. Először a lábszárakat,most utoljára a combomon is csináltam, mondhatom azt hittem ott halok meg, de pár tépés után már megszoktam(mondjuk van 1 lila folt a combomon úgy begyulladt,mert nem lehet normális gyantát kapni-gyantapatront használok, de a papír se jobb). Viszont itt a nyár, és nincs kedvem borotválni naponta.

Volt egy idő,amikor epilátorral szedtem a lábam, de benövések maradtak,hosszú ideig tartottak,nagyon fájt...

A lényeg,hogy gyantázz, az a legbiztosabb. Én is folyton halogattam, de egyszer csak megcsináltam. 1-2 hétig bírta először,meg hosszabb ideig tartott(1óra kb.) de aztán egyre kevesebb szőr nőtt ki,és 10-20 perc lett az időtartam.

Remélem segítettem :) 16L

2013. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!