Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan nem túl drága...

Van olyan nem túl drága alapozó, ami jól fed, mattít, és természetes hatású? Az Avoné jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Sya, nagyon örülök, h én vok az első válaszoló:P hát én Lancome.ot használok, de az iszonyatosan drága, de ismerek más jókat is. Pl a Vichy alapozói, amik nagyon jók, és sztem nem is drágák. van még a maybelline-nek egy alapozója, iylen türkiz szine van, és bár én nem használtam, nagyon jókat hallottam róla, és nem is drága, ezeket ajánlom. egyébként, ha bármilyen sminkkel vagy szépítkezőszerekkel kapcsolatban lenne még kérdésed, nekem nyugodtan írhatsz(bárki...)mert szivesen válaszolok. sya:)
2008. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szia! nagyon köszönöm a válaszodat
2008. jún. 20. 23:01
 3/15 A kérdező kommentje:
eszembe jutott még egy kérdés (lehet időközben még fog is): lehetséges hogy a sörélesztő leviszi a pattanásokat az arcomról, szóval hogy miatta tűntek el? mert igazából a hajam miatt szedem.
2008. jún. 20. 23:04
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
én sajna nem tudom, de az előzőből kihagytam, hogy sztem nem jó az Avoné...lehet h olcsó meg jól néz ki, de nem jó...alapozón és púderen ne spórolj, mert ha nem megfelőt hasznáélsz, akkor az áért a bőrdönek... szempillaspirálból meg iylen szarokból lehet oclsót, ha jó, de ami a bőröeön van, pl az alapozó meg a krémek, abból nem célszerű...
2008. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az alapozós témához nem tudok hozzászólni, de az több, mint valószínű, hogy a sörélesztő miatt tűnnek el a pattanásaid! Ez nagyon jó hír, én pont megoldást keresek rájuk :(


Mennyi idő után használt? Hol veszel sörélesztőt? Köszi!

2008. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

én a sörélsztős támához cdsak annyit fűznék hoozá h.igen tényleg hasznél,(nagynéném kozmetikus).lehat magában is venni,de gyógyszerként is

[link]

bocsi a jérdés feltevőjének,h. itt vitatjuk ezt meg..egyébként én sen ajánlanám az Avont,olcsó volt de nekme nem jött be...igazából én gyógszertári alapozót ajánlanék igaz ezek kicsit drágábbak és nem olyan hangzatosak,de sztem ezek a legjobbak,(pl.Vichy),én most CLEAN&CLEAR-t használok de ez se jött be...

2008. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én maybelinne termékeket használok, meg miss sportyt. Szerintem egyik sminkcuccon se spórolj, gondold el, mindet magadra kened!nekem pl az olcsó szempillaspirálok(avon és társai)nem jöttek be, sőt az avonos szemceruzára allergiás vagyok...
2008. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha eltüntetni szeretnél,akkor használd a dermacolort!
2008. jún. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én két fajtát használok felváltva évek óta: vagy a Clinique alapozóit, nagyon jók, de nem sorolnám az olcsó kategóriába, illetve a Maybelline Pure-t, ami vizes alapú.
2008. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Rimmel új alapozója szépen mattít, jól fed és tartós. Árkategórában közepes, de sokáig tart.
2008. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!