Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan nem túl drága...

Van olyan nem túl drága alapozó, ami jól fed, mattít, és természetes hatású? Az Avoné jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 17:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

és az egyik kérdezőnek: nekem kb. 3 hét után hatott a sörélesztő, naponta szedtem 3-at, az előírásnak megfelelően.És még nem hagyom abba:) remélem neked is bejön ez a módszer:)

2008. jún. 22. 19:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Avon cuccai nagyon tönkretették az arcomat. Szerintem allergiás is vagyok rájuk. Meg nagyon spórolnak a minőségen is. Egy kozmetikus ismerősöm mondta, hogy nagyon alsókategóriásak, és sokszor csak rontanak a helyzeten. Kozmetikumokon tényleg nem érdemes spórolni.

Igazából nekem most azóta tűnnek el a ragyáim, amióta semmilyen vegyszert nem kenek az arcomra. (Na jó, várandós vagyok, azt mondják, ilyenkor a hormonok is belejátszanak a bőr minőségébe.)

Ami még jó a pattanásokra, az a paradicsom és a zúzott vöröshagyma. Ezek nagyon ki tudják húzni a gyulladást a bőrből. A teafaolaj fertőtleníti, meg a citrom.

Krémeket ajánlanak a többiek.

Remélem tudtam segíteni.

2008. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm, tudtál segíteni! és gratulálok a bébihez:)
2008. jún. 22. 20:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Az Avon és Oriflame alapozói elég ócskák. Én próbáltam őket, háát....

...kritikán aluliak...

2009. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az Avonos alapozók középkategóriások! Ez nem feltétlenül jelent roszat. Az alapozóit, smink termékeit még a kozmetikusok is szívesen használják (kivéve az arckrémeket). Én kértem termékmintákat, és nekem beváltak az alapozók. Semmi baja nem lett tőlük az arcomnak, pedig érzékeny a bőröm.
2009. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!