Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnáról szőkére szeretnék...

Barnáról szőkére szeretnék festetni! Képekkel. Fodrász vagy otthon? Muszáj kiszívatni?

Figyelt kérdés

Körülbelül ilyen árnyalatú a hajam, de aggaszt, hogy úgy egy és fél éve volt benne vörös melír...

[link]

Ilyen árnyalatú szőkét szeretnék:

[link]


Anyum szerint fessük be itthon, és egy idő után normálisan befogja a festék, olyanra amilyenre szeretném. Én jobban szeretnék fodrászhoz menni, de nem akarok nagy költségeket, a szívatástól pedig egyenesen félek, mert a hajam nem töredezik, szép, ápolt. Esetleg néha-néha vasalom, szóval jó állapotban van. Mit gondoltok, illetve mit tapasztaltatok?

Ha fodrászhoz megyek valószínűleg leszívja? Nektek roncsolta?

Otthon milyen lett az eredmény? Mint írtam is, a régebbi melír miatt aggódok.

Most leszek először szőke - ha leszek, elbizonytalanodtam ezek miatt - és érdekelnének a költségek is, ha fodrászhoz megyek. Ötezernél nem nagyon szeretnék többet rákölteni, ki tudja egyáltalán jól áll -e. Gondolom nem bejelentett fodrásznásznál (érthetitek mire gondolok) nem kerül tízezerbe.

Előre is köszönöm!



#hajfestés #szőke haj #barna haj festése
2013. jún. 11. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
elég ha az elején mész fodrászhoz(lehetőleg a környéken a legjobbhoz, akit még ki tudsz fizetni) és utána már otthon is tudod festeni.
2013. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon szép hajszin, amit szeretnél.


hát nem árt, ha kiszivatod, gondolom azért kérdezed mert ez valailyen barnás szőke. szerintem menj fodrászhoz, az árnyalat miatt, ha pont ilyet akarnál.

2013. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma bementem a fodrászomhoz és megérdeklődtem ezt az egészet. Úgy döntöttünk, felesleges tönkretenni a hajamat ezzel, ő sem ajánlotta, hogy leszívassam. Talán választok valamilyen világosbarnát, hogy valamennyire új legyen, és nyáron a nap is világosít rajta... kicsit elkeseredtem igazából emiatt, nagyon szerettem volna. Köszi azért a gyors válaszokat. :)
2013. jún. 12. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagyon sötét a hajad, és ha csak festékkel festenéd sose lenne olyan szőke mint a második képen, max vöröses szőkés lehetne belőle.
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Azért kérek még pár véleményt, és talán megpróbálom milyen szőke festékkel. Egyik ismerősömnek gyönyörű szőkés barna lett a haja, szívatás nélkül - és talán még egy-két árnyalattal sötétebb is mint az enyém.
2013. jún. 12. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:
sötétebb is volt mint az enyém*
2013. jún. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!