Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni ezzel a...

Mit tudok kezdeni ezzel a pirosodással? Nagyon rossz.

Figyelt kérdés
Bármi van,csak egy kicsit melegem van,vahy csak úgy ,vagy kimegyek kb 2 percre a napra akkor teljesen kipirosodom...nyáron is nem barnul le egyenletesen mert az orrom meg az orrom melletti pofi rész vörös...mit tudok kezdeni vele?valami krém vagy valami?
2013. jún. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Bioderma Sensibio Light nevű krém segített, isteni jó az a cucc! :)
2013. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a bőrtípusom:normál,helyenként zsíros (azokon a helyeken ahol kipirosodom)
2013. jún. 12. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele ahogy te, tiszta piros az arcom ha melegem van vagy néha akkor is ha nincs... színezett hidratálót használok ami elfedi (Essence Pureskin). Más megoldást még nem találtam.
2013. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is használom a pure skint..bár én nagyon nagyon izzadós vagyok az arcomon is(erre is jó lenne egy megoldás) ezért ha rajtam van nem sokára le is izzadom:/
2013. jún. 12. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémám van. A hidegre ugyanez a reakció. Hideg-meleg allergiád van. Általában együtt van a kettő, addig örülj, míg csak az egyik van neked.
2013. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!