Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Csütörtökön befestet...

Segítség! Csütörtökön befestettem a hajam sötétszőkével, rossz lett az eredmény, tegnap pedig rézvörössel. De brutális lett. (lent)?

Figyelt kérdés
Ha vasárnap befestem feketével (vagy inkább sötétbarnával) be fogja fogni? és mennyire ártok ezzel a hajamnak? Nem festeném többet, de így nem megyek ki az utcára!
2013. ápr. 20. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp ne feketével fesd, hanem a mostani 'rézvörösnél' sötétebbel, barnával vagy sötétbarnával. Nem tudom ha kimoshatóval festenéd esetleg...az nem roncsolná nagyon. Várnál 1-2-3 hetet (attól függően mennyire bírja a kimosható festék a hajadon) és akkor befestenéd barnára, mikor már lekopott az előző.
2013. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
általában csoki barna színezővel szoktam ami befogja jó sötétre, szóval majd veszek olyat köszönöm! de biztos befogja fogni? csak mert kb 5 centin tűzpiros(előző lenövés miatt ami világos volt) alul meg sötét vörös.
2013. ápr. 20. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy jó fodrászhoz, mert lehet, csak még rosszabbat csinálsz...
2013. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor max úgy csinálhatnád, hogy a felső részt fested 1O perccel előbb, majd alul, a másik színt is..nem tudom:S
2013. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha még egyszer ráfestesz ilyen rövid időn belül, ki fog száradni a fejbőröd és olyan lesz a hajad mint a szalma. tönkre fogod tenni. azon kívül simán lehet, hogy le is dobja a feketét is, és lesz belőle valami ronda fényű kevercs. mindenképpen fodrászhoz menj, és máskor óvatosabban fesd magadnak a hajadat mert tönkre tudod tenni ezzel.
2013. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen hajszínt szeretnél?

Fodrászkellékesnél vegyél festéket. Ha nem szeretnél benne vörös árnyalatot, akkor hamvas árnyalatot kell venned, vagy természeteset, az is elnyomja valamennyire a vöröset.

A csokibarnától vöröses lesz.

3%-os oxigentát kell venni hozzá, az nem fogja roncsolni a hajadat.

Feketére ne fesd be, mert az nagyon mű, és nehéz is megszabadulni tőle. Ha sötétbarnát akarsz, akkor érdemes középbarna festéket venni, mert valószínűleg úgyis sötétebb lesz a hajadon.

2013. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a procedúra végére nem marad hajad. :S

2-3 hétig mindenképp pihentesd a dolgot, legalább tanulsz az esetből. Már az első elbaltázott festés után szakemberhez kellett volna fordulnod (sőőőt...). Kérdezz meg egy JÓ fodrászt, ő mit javasol és kérj egy időpontot.

2013. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok. Én egyik nap szőkítőport tartalmazó festékkel festettem be az amúgy is agyonfestett hajamat, CSIBESÁRGA lett, ki nem tudtam menni az utcára. Másnap sima világosszőke festéket raktam rá 2 dobozzal, nem történt semmi különös a hajammal, derékig ér és nem tört meg vagy ilyesmi. Száraz lett az egyértelmű, de megfelelő ápolással 2-3 hét alatt helyreraktam. A szőke festék alapból a legrongálóbb hatású, szóval szerintem minden esély megvan rá, hogy pár centi töredezett résszel megúszod, ne aggódj. :)
2013. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd magad szakemberre. Tehát egy JÓ fodrászra. Én is jártam így, igaz vagy 10 éve. amikor barnából festettem vissza a hajam szőkére és narancssárga lett. Mire elértem megint a szőke színt, a hajam borzalmas minőségű lett. Ne kísérletezz vele tovább otthon még ötször, ha egy jó fodrász elsőre is megoldhatja a problémád.
2013. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, megoldottam gesztenye barna hajfestékkel, maradt benne pár vörös tincs, de esküszöm jól néz ki.:) többet nem festem be merész színekkel,sőt most már megvárom még lenő és soha többet nem fogom festeni!
2013. máj. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!