Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Mit tehetnék?

Sürgős! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után nagyon durván kipattogzik a bőröm, a bikinivonalamon és a belsőcombomon (a többi részen nem olyan durva, bár ott is kicsit), és nem múlik el! (gyanta/epillátor) Itt a bikiniszezon, és nagyon rosszul néz ki. Mit tehetnék, hogy elmúljon, elhalványodjon, minél gyorsabban? (az első eppilálásom óta olyan, de lehet hogy csak mindig "kiújul"). 15L

2013. jún. 12. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
20 fokba ne akarj hordani bikinit
2013. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hol van itt 20fok?

ma olyan meleg volt hogy szinte csak rövidnadrágban láttam embereket

ha érzékeny a bőröd próbálj ki másmilyen szőrtelenítést,esetleg kamillás testápoló vagy borogatás hátha segít

2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy ezeken kívül csak a borotva van, az pedig csak megerősíti a szőrt, és nem is tartós...csak azt olvastam, hogy ha mindenféle vegyi anyaggal kenem, csak rosszabb lesz, szóval a testápolót inkább hagytam. De olajjal bekenem néha, de nem tudom, hogy használ e hosszabb távon (röviden-pár nap- nem)
2013. jún. 12. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

én minden szőrtelenítés után leradírozom a bőröm és akkor nem jön ki pattanás

esetleg próbáld meg,utána kend be neogranormonnal

2013. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
OFF: elsőnek: nálunk ezen a héten mindig 35 felett volt...
2013. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!