Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász elrontotta a szép...

Morzsa kérdése:

A fodrász elrontotta a szép szőke hajam, sárga lett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Évek óta ehhez a mesterfodrászhoz járok.Mindig szép szőke hajat festett.Alfaparf festékkel dolgozik.Most viszont gyöngyszőkével festette,és iszonyat csúnya lett a hajam,a töve szinte fehér,majd citromsárga,és narancsos szín is megtalálható benne.Undorító.Pénzt nem is kért ezért a munkáért.Állítólag a festéknek megváltozott az összetétele,de az is lehet,hogy ő akart valami újat kipróbálni és valamit kevert hozzá,amitől ilyen csúnya lett az egyébként majd nem derékig érő hajam.Azt mondta menjek vissza 1 hét múlva,és színezővel fog rámenni,nem pedig festékkel.Ezek után milyen színre számíthatok?Mert ez így tényleg nagyon gáz.15 éve festett gyönyörű szőke a hajam,de most nagyon szégyenlem ahogy kinéz.Valakinek valami ötlete?
2013. jún. 13. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Reklamálsz, ki kell javítania....
2013. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha sok évig szépen csinálta, akkor igazán adhatsz neki egy esélyt, hogy helyrehozza. Pénzt sem kért érte, pedig felhasználta az anyagot...és tényleg van olyan, hogy más a festék, vagy hibás az a széria, és a fodrász jár pórul miatta.
2013. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam telón,hogy mikor tudnék menni,hogy valami normális színt hozzon ki belőle,de olyan furcsa volt,flegma,és szerintem nem is érdekelte,hogy nekem milyen most a hajam.Viszont már a héten más is panaszkodott arra,hogy nem a megszokott szín lett neki festés után.Nem tudom mi tévő legyek.Itthoni hajfestéssel nem merek próbálkozni,nehogy rosszabb legyen az eredmény,és azt sem tudom,hogy milyen festéket kellene venni,főleg meg ha az alfaparf összetételén változtattak.Hiába kérdezem a fodrászkellékes eladót,annak csak kereskedelmi végzettsége van,nem pedig fodrászos tapasztalata.
2013. jún. 15. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Keress egy másik fodrászt...
2013. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha régóta szőke a hajad, gondolom csak a tövet szokta mindig újrafesteni. Miért lett más a hajhossz? Oda is kent valamit? Eddig milyen színt szokott használni, ha a gyöngyszőke nem tetszik? Aranyszőkét?

Hajfestékkel ne próbálkozz, mert a hajhosszra az sok, oda elég a színező. Valami olyan árnyalat, ami tetszik neked. A hajtőre, a lenövésre viszont kell festék erős oxival (bár nem tudom, milyen a saját hajszíned). Tényleg jó lenne, ha keresnél egy másik fodrászt, mert így látatlanban nem nagyon lehet jó tanácsot adni.

2013. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hosszával nincs gond!!!A szinte derékig érő hajam lett csúnya,nem csak a töve.De egyébként csak a tövét szokta festeni,de ez a mostani valahogy az egészet elrontotta.Minősége is jó a hajamnak,csak a színe ami nem sikerült.
2013. jún. 17. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:

A hajhosszt nem a hosszúságára értettem, hanem arra a részre. (van a hajtő, hajhossz, hajvég)

Tehát most legutóbb az egész be lett kenve végig, és ez nem tetszik.

Nem kopott azóta esetleg? Mert le lehet szedni többféle módszerrel (most olvastam máshol a c vitaminos színleszedést), viszont a hajat mindenképpen megviseli. Vagy próbáld meg a hamvasító sampont vagy cseppeket, hátha segít valamit...

2013. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De igen kopott valamennyire,de így sem sokkal jobb,sárga ez még így is.De már nem is érdekel,majd rendes időben,6 hétre újra festve lesz.Nem megyek hamarabb,nem akarok plusz pénzt nála hagyni.
2013. jún. 24. 17:37
 9/9 Rékaaaaaaa válasza:
Azt szokták csinálni ilyenkor a fodrászok, hogy lemarják fehérre, aztán gondolom, belehet színezni/festeni. :)
2013. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!